Karakter
Hız82
Güç83
Kontrol86
Vizyon81
Bitiricilik68
Mücadele97
Refleks83
Dayanıklılık94
Sertlik46
Şans46
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (27 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,48
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %77
100 km/s
En sert şut
şut 1 (1 isabet)
464
Pas
isabet %67 · 17,19 / maç
132
Top çalma
4,89 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
18 / 4🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 27
2.382
Topla buluşma
88,22 / maç
91,8 km
Koşu
3,40 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | FUL 2–0 MIL | 6,4 | 0(0) | 14(8) | 2 | 4,1 | %73 | |||
| 02.09 | FUL 1–1 AJA | 6,6 | 0(0) | 13(9) | 2 | 2,9 | %83 | |||
| 02.09 | FUL 1–1 ARS | 6,0 | 0(0) | 19(8) | 7 | 4,0 | %70 | |||
| 02.09 | CO 0–5 FUL | 6,7 | 0(0) | 23(17) | 4 | 3,7 | %91 | |||
| 02.09 | FUL 3–3 FEY | 6,9 | 0(0) | 20(15) | 6 | 2,9 | %88 | |||
| 02.09 | KON 0–1 FUL | 6,5 | 0(0) | 16(11) | 2 | 3,6 | %82 | |||
| 02.09 | FUL 3–0 CL | 6,1 | 0(0) | 11(7) | 1 | 4,0 | %64 | |||
| 02.09 | JUV 1–1 FUL | 6,4 | 0(0) | 9(1) | 9 | 2,6 | %82 | |||
| 02.09 | FUL 2–0 FIO | 5,9 | 0(0) | 4(2) | 0 | 3,8 | %95 | |||
| 02.09 | FC 2–0 FUL | 6,7 | 0(0) | 22(16) | 3 | 3,6 | %84 | |||
| 02.09 | FUL 0–2 RBL | 6,1 | 0(0) | 10(7) | 1 | 2,8 | %84 | |||
| 02.09 | FUL 2–0 CM | 6,9 | 0(0) | 24(20) | 3 | 3,7 | %87 |