MUN
Senne Lammens #1 Kaleci
Manchester United · 24 yaş · 193 cm · sağ ayak · piyasa değeri 35M€
80
GÜÇ
Karakter
Hız70
Güç97
Kontrol86
Vizyon77
Bitiricilik53
Mücadele94
Refleks99
Dayanıklılık71
Sertlik38
Şans21
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (197 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,45
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %100
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
313
Pas
isabet %72 · 1,59 / maç
145
Top çalma
0,74 / maç
372
Kurtarış
1,89 / maç
21 / 2🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 28
5.737
Topla buluşma
29,12 / maç
570,8 km
Koşu
2,90 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | LIV 4–2 MUN | 6,3 | 0(0) | 4(4) | 1 | 1 | 2,6 | %100 | ||
| 02.09 | AEK 0–3 MUN | 7,2 | 0(0) | 1(0) | 0 | 5 | 2,9 | %100 | ||
| 02.09 | NFO 0–1 MUN | 6,7 | 0(0) | 4(2) | 1 | 3 | 2,7 | %100 | ||
| 02.09 | PAO 0–5 MUN | 6,1 | 0(0) | 0(0) | 2 | 2,8 | %100 | |||
| 02.09 | ROM 1–2 MUN | 6,3 | 0(0) | 2(1) | 1 | 1 | 2,9 | %100 | ||
| 02.09 | MUN 0–0 RL | 6,3 | 0(0) | 1(1) | 2 | 1 | 2,8 | %100 | ||
| 02.09 | MUN 6–1 IT | 6,7 | 0(0) | 2(2) | 0 | 3 | 3,0 | %100 | ||
| 02.09 | RL 0–1 MUN | 6,9 | 0(0) | 3(2) | 0 | 4 | 2,9 | %98 | ||
| 02.09 | MUN 1–1 ARS | 6,7 | 0(0) | 2(1) | 0 | 3 | 2,6 | %99 | ||
| 02.09 | MUN 3–4 BOU | 6,7 | 0(0) | 2(1) | 0 | 3 | 3,2 | %99 | ||
| 02.09 | MUN 2–1 MCI | 7,6 | 0(0) | 1(0) | 4 | 6 | 3,1 | %99 | ||
| 02.09 | VFB 2–0 MUN | 6,9 | 0(0) | 0(0) | 0 | 4 | 2,7 | %100 |