GRO
Tika de Jonge #8 Merkez Orta Saha
FC Groningen · 23 yaş · 183 cm · sağ ayak · piyasa değeri 1,8M€
73
GÜÇ
Karakter
Hız69
Güç68
Kontrol78
Vizyon84
Bitiricilik67
Mücadele69
Refleks66
Dayanıklılık75
Sertlik45
Şans30
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (607 maç)
14
Gol
0,02 / maç
12
Asist
0,02 / maç
6,64
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %51
99 km/s
En sert şut
şut 383 (48 isabet)
26875
Pas
isabet %48 · 44,28 / maç
7097
Top çalma
11,69 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
803 / 119🟨 2🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 939
153.944
Topla buluşma
253,61 / maç
2.162,2 km
Koşu
3,56 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | GRO 0–0 RİZ | 6,2 | 1(0) | 46(21) | 9 | 3,2 | %47 | |||
| 18.10 | SGE 2–0 GRO | 7,1 | 0(0) | 39(19) | 22 | 3,7 | %37 | |||
| 18.10 | GRO 1–3 UC | 6,6 | 2(1) | 48(26) | 15 | 3,8 | %71 | |||
| 18.10 | GRO 1–2 PSG | 6,7 | 0(0) | 34(14) | 13 | 3,6 | %56 | |||
| 18.10 | NN 1–0 GRO | 7,1 | 0(0) | 31(20) | 17 | 3,7 | %34 | |||
| 18.10 | GRO 3–2 VFB | 7,6 | 1 | 2(1) | 50(20) | 3 | 3,8 | %56 | ||
| 18.10 | GRO 0–2 PSG | 5,9 | 0(0) | 34(18) | 2 | 3,7 | %59 | |||
| 18.10 | GRO 1–1 CC | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %99 | |||
| 18.10 | GRO 0–0 BOL | 6,7 | 2(0) | 45(23) | 11 | 3,8 | %34 | |||
| 18.10 | GRO 0–0 POR | 6,8 | 0(0) | 31(19) | 10 | 3,6 | %40 | |||
| 17.10 | GRO 0–0 IT | 5,9 | 1(0) | 36(16) | 5 | 3,6 | %38 | |||
| 17.10 | EVE 3–0 GRO | 6,6 | 0(0) | 49(23) | 8 | 3,9 | %34 |