Karakter
Hız57
Güç84
Kontrol72
Vizyon73
Bitiricilik44
Mücadele88
Refleks97
Dayanıklılık69
Sertlik42
Şans68
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (1492 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,64
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
2847
Pas
isabet %69 · 1,91 / maç
1933
Top çalma
1,30 / maç
3967
Kurtarış
2,66 / maç
254 / 50🟨 2🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 257
53.673
Topla buluşma
35,97 / maç
4.095,2 km
Koşu
2,74 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | RİZ 1–3 RBL | 6,7 | 0(0) | 1(0) | 2 | 3 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | GRO 0–0 RİZ | 6,1 | 0(0) | 1(1) | 1 | 2,5 | %98 | |||
| 18.10 | RİZ 2–3 ARS | 7,0 | 0(0) | 1(1) | 2 | 6 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | RİZ 2–3 GET | 6,8 | 0(0) | 4(3) | 2 | 3 | 2,6 | %100 | ||
| 18.10 | CHE 5–0 RİZ | 6,4 | 0(0) | 3(3) | 4 | 1 | 3,0 | %98 | ||
| 18.10 | RİZ 2–3 C1 | 6,7 | 0(0) | 2(2) | 1 | 3 | 2,8 | %98 | ||
| 18.10 | RİZ 0–4 WB | 6,2 | 0(0) | 2(2) | 0 | 1 | 2,8 | %99 | ||
| 18.10 | RİZ 0–1 JUV | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 2,6 | %100 | ||
| 18.10 | CC 0–0 RİZ | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 0 | 2 | 2,5 | %98 | ||
| 18.10 | UTR 0–1 RİZ | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2,7 | %100 | |||
| 18.10 | NFO 1–0 RİZ | 6,3 | 0(0) | 1(1) | 1 | 1 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | RİZ 0–1 RL | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2 | 2,6 | %100 |