Karakter
Hız71
Güç74
Kontrol67
Vizyon71
Bitiricilik57
Mücadele78
Refleks69
Dayanıklılık72
Sertlik84
Şans58
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (1492 maç)
5
Gol
0,00 / maç
6
Asist
0,00 / maç
6,22
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %68
100 km/s
En sert şut
şut 24 (18 isabet)
17932
Pas
isabet %61 · 12,02 / maç
4099
Top çalma
2,75 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
955 / 142🟨 5🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 515
78.234
Topla buluşma
52,44 / maç
3.809,8 km
Koşu
2,55 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | RİZ 1–3 RBL | 6,3 | 0(0) | 19(11) | 2 | 2,7 | %82 | |||
| 18.10 | GRO 0–0 RİZ | 6,0 | 0(0) | 5(2) | 1 | 3,4 | %44 | |||
| 18.10 | RİZ 2–3 ARS | 6,4 | 0(0) | 11(6) | 8 | 2,4 | %93 | |||
| 18.10 | RİZ 2–3 GET | 5,9 | 0(0) | 3(1) | 0 | 2,6 | %84 | |||
| 18.10 | CHE 5–0 RİZ | 6,1 | 0(0) | 10(8) | 2 | 2,6 | %79 | |||
| 18.10 | RİZ 2–3 C1 | 6,8 | 0(0) | 23(20) | 0 | 2,7 | %89 | |||
| 18.10 | RİZ 0–4 WB | 6,0 | 0(0) | 11(9) | 3 | 2,4 | %80 | |||
| 18.10 | RİZ 0–1 JUV | 6,6 | 0(0) | 14(10) | 2 | 2,7 | %73 | |||
| 18.10 | CC 0–0 RİZ | 6,8 | 0(0) | 18(15) | 2 | 3,1 | %51 | |||
| 18.10 | UTR 0–1 RİZ | 6,2 | 0(0) | 9(7) | 3 | 3,6 | %37 | |||
| 18.10 | NFO 1–0 RİZ | 6,1 | 0(0) | 14(5) | 7 | 3,4 | %50 | |||
| 18.10 | RİZ 0–1 RL | 6,2 | 0(0) | 9(4) | 3 | 2,7 | %79 |