02.09.2026 14:43 · diziliş 4-2-3-1 — 4-4-2 · seed 2428855403
Maçın akışı
⚽
8'
Lennart Karlsarı kart
12'
⚽
18'
36'
Ahmetcan Kaplansarı kart
⚽
45'
Devre arası · 3-0
54'
Kaj Sierhuissarı kart
⚽
56'
Bara Sapoko Ndiayesarı kart
77'
Aleksandar Pavlovicsarı kart
84'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
FC Bayern Münih, NEC Nijmegen karşısında 4-0'lık skorla farklı bir galibiyet aldı.
Topa daha çok NEC Nijmegen sahip oldu (%58), ama sonucu FC Bayern Münih aldı.
Beklenen gol (xG) tablosu 2,17 — 0,29; skor FC Bayern Münih lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Michael Olise tek başına 3 gol attı; FC Bayern Münih hücumunun merkezindeydi.
İstatistikler
42%Hakimiyet58%
8Şut11
7İsabetli şut2
2,17xG0,29
254Pas334
133İsabetli pas186
10Faul16
3Sarı kart2
111 km/sEn sert şut96 km/s
Oyuncu karneleri
FC Bayern Münih
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | Michael Olise | 10,0 | 3 | 3(4) | 47(19) | 18 | 90 | %91 | |
| 42 | Lennart Karl 🟨 | 8,5 | 1 | 1(0) | 49(24) | 38 | 90 | %55 | |
| 45 | Aleksandar Pavlovic 🟨 | 7,7 | 1 | 1(1) | 13(6) | 17 | 90 | %75 | |
| 34 | Ismael Saibari | 7,4 | 0(0) | 15(11) | 21 | 90 | %79 | ||
| 6 | Joshua Kimmich | 6,9 | 1(0) | 37(18) | 16 | 90 | %69 | ||
| 40 | Jonas Urbig | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 0 | 90 | %100 | ||
| 8 | Tom Bischof | 6,2 | 1(0) | 39(16) | 6 | 90 | %63 | ||
| 44 | Josip Stanisic | 6,1 | 0(0) | 8(4) | 2 | 90 | %86 | ||
| 27 | Konrad Laimer | 6,1 | 0(0) | 4(2) | 3 | 90 | %82 | ||
| 4 | Jonathan Tah | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 26 | Sven Ulreich | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 9 | Harry Kane | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 47 | David Santos Daiber | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 3 | Min-jae Kim | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 21 | Hiroki Ito | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 23 | Sacha Boey | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 19 | Alphonso Davies | 6,0 | 0(0) | 10(9) | 0 | 90 | %96 | ||
| 14 | Luis Díaz | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 2 | Dayot Upamecano | 5,9 | 0(0) | 7(5) | 0 | 90 | %92 | ||
| 39 | Bara Sapoko Ndiaye 🟨 | 5,9 | 0(0) | 15(9) | 1 | 90 | %68 | ||
| 11 | Nathaniel Brown | 5,9 | 0(0) | 9(9) | 0 | 90 | %86 |
NEC Nijmegen
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 66 | Almugera Kabar | 6,8 | 0(0) | 24(18) | 5 | 90 | %83 | ||
| 21 | Tobias Storm | 6,8 | 0(0) | 26(20) | 3 | 90 | %79 | ||
| 10 | Dusan Tadic | 6,5 | 1(0) | 42(20) | 6 | 90 | %51 | ||
| 11 | Willum Thór Willumsson | 6,4 | 1(0) | 51(22) | 9 | 90 | %34 | ||
| 1 | Gonzalo Crettaz | 6,4 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 73 | Gabriel Brás | 6,4 | 0(0) | 24(15) | 2 | 90 | %79 | ||
| 32 | Vito van Crooij | 6,3 | 0(0) | 30(17) | 0 | 90 | %34 | ||
| 20 | Noé Lebreton | 6,2 | 0(0) | 27(14) | 5 | 90 | %57 | ||
| 35 | Jamiro Monteiro | 6,1 | 0(0) | 11(8) | 1 | 90 | %63 | ||
| 77 | Dele Thomas | 6,1 | 0(0) | 10(6) | 2 | 90 | %56 | ||
| 22 | Ahmetcan Kaplan 🟨 | 6,1 | 0(0) | 29(17) | 5 | 90 | %81 | ||
| 99 | Clement Bischoff | 6,0 | 5(1) | 27(10) | 3 | 90 | %45 | ||
| 19 | Adam Tahaui | 6,0 | 1(0) | 3(2) | 0 | 90 | %67 | ||
| 14 | Kaj Sierhuis 🟨 | 6,0 | 2(1) | 18(11) | 3 | 90 | %47 | ||
| 12 | Nikolas Polster | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 26 | Sam de Laat | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 38 | Joep Geneste | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 36 | Freek Entius | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 30 | Bryan Linssen | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 4 | Perr Schuurs | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 17 | Bram Nuytinck | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 37 | Merijn van de Wiel | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 8 | Isak Hansen-Aarøen | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 7 | Emre Mor | 5,9 | 1(0) | 5(4) | 0 | 90 | %54 | ||
| 34 | Kevin Kers | 5,9 | 0(0) | 7(2) | 0 | 90 | %62 |