02.09.2026 17:18 · diziliş 4-4-2 — 4-4-2 · seed 2576394651
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
14'
Martial Godosarı kart
⚽
35'
Gabri Veigasarı kart
38'
39'
⚽
Devre arası · 1-1
52'
Pape Demba Diopsarı kart
⚽
57'
58'
Samir El Mourabetsarı kart
60'
⇄
Ismaël Doukouré→Osohücum hamlesi
62'
⇄
Karim Coulibaly→Gessime Yassinehücum hamlesi
⚽
64'
65'
⇄
Lucas Høgsberg→Conrad Harderhücum hamlesi
67'
⇄
Andrew Omobamidele→Sékou Marahücum hamlesi
67'
Sékou Marasarı kart
⚽
68'
68'
Pape Demba Diopikinci sarıdan kırmızı
⇄
Borja Sainz→Souzaskoru koruma
70'
70'
⚽
⇄
Santiago Gimenez→Francisco Mouraskoru koruma
72'
Souzasarı kart
73'
Jakub Kiwiorsarı kart
74'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
FC Porto, RC Strasbourg Alsace karşısında 4-2'lık skorla net biçimde kazandı.
Beklenen gol (xG) tablosu 0,95 — 1,09; skor FC Porto lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Pape Demba Diop 68. dakikada kırmızı kart gördü (ikinci sarı); RC Strasbourg Alsace maçın kalanını 10 kişi oynadı.
Santiago Gimenez tek başına 3 gol attı; FC Porto hücumunun merkezindeydi.
Sert bir maçtı: 24 faul ve 8 sarı kart çıktı.
İstatistikler
43%Hakimiyet57%
7Şut17
4İsabetli şut6
0,95xG1,09
271Pas319
148İsabetli pas194
10Faul14
3Sarı kart5
107 km/sEn sert şut104 km/s
Oyuncu karneleri
FC Porto
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | Santiago Gimenez | 10,0 | 3 | 2(3) | 35(21) | 15 | 68 | %96 | |
| 22 | Alan Varela | 9,0 | 1 | 1(1) | 42(23) | 31 | 86 | %66 | |
| 17 | Borja Sainz | 7,0 | 3(0) | 45(23) | 15 | 65 | %98 | ||
| 50 | João Afonso | 6,9 | 0(0) | 0(0) | 0 | 86 | %99 | ||
| 5 | Jan Bednarek | 6,9 | 0(0) | 15(12) | 4 | 86 | %78 | ||
| 8 | Victor Froholdt | 6,5 | 1(0) | 23(15) | 4 | 86 | %80 | ||
| 10 | Gabri Veiga 🟨 | 6,3 | 0(0) | 49(21) | 13 | 86 | %70 | ||
| 13 | Pablo Rosario | 6,1 | 0(0) | 33(16) | 4 | 86 | %78 | ||
| 74 | Francisco Moura | 6,1 | 0(0) | 3(1) | 1 | 18 | %71 | ||
| 20 | Alberto Costa | 6,0 | 0(0) | 11(6) | 0 | 86 | %85 | ||
| 18 | Nehuén Pérez | 5,9 | 0(0) | 10(6) | 1 | 86 | %84 | ||
| 33 | Souza 🟨 | 5,7 | 0(0) | 1(0) | 2 | 21 | %80 | ||
| 4 | Jakub Kiwior 🟨 | 5,6 | 0(0) | 4(4) | 1 | 86 | %84 |
RC Strasbourg Alsace
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Sebastian Nanasi | 9,5 | 2 | 8(3) | 37(25) | 2 | 86 | %75 | |
| 3 | Dário Essugo | 7,0 | 0(0) | 50(29) | 13 | 86 | %70 | ||
| 20 | Martial Godo 🟨 | 6,8 | 6(2) | 33(22) | 10 | 86 | %84 | ||
| 9 | Oso | 6,7 | 1(1) | 16(10) | 4 | 30 | %70 | ||
| 23 | Diogo Sousa | 6,5 | 0(0) | 39(23) | 6 | 86 | %74 | ||
| 29 | Samir El Mourabet 🟨 | 6,3 | 0(0) | 52(31) | 7 | 86 | %73 | ||
| 2 | Andrew Omobamidele | 6,2 | 0(0) | 13(7) | 3 | 64 | %87 | ||
| 6 | Ismaël Doukouré | 6,2 | 0(0) | 8(4) | 3 | 56 | %86 | ||
| 31 | Karim Coulibaly | 6,1 | 0(0) | 10(8) | 1 | 59 | %84 | ||
| 13 | Conrad Harder | 6,1 | 2(0) | 9(6) | 2 | 24 | %69 | ||
| 80 | Gessime Yassine | 6,1 | 0(0) | 6(3) | 1 | 27 | %78 | ||
| 24 | Lucas Høgsberg | 6,1 | 0(0) | 8(5) | 2 | 61 | %89 | ||
| 1 | Filip Jørgensen | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 2 | 86 | %100 | ||
| 14 | Sékou Mara 🟨 | 5,6 | 0(0) | 2(2) | 0 | 22 | %82 | ||
| 21 | Pape Demba Diop 🟥 | 4,3 | 0(0) | 36(19) | 15 | 64 | %100 |