18.10.2026 12:27 · diziliş 4-3-3 — 3-5-2 · seed 3824288495
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
⚽
5'
Izan Merinosarı kart
15'
Devre arası · 1-0
47'
Thorgan Hazardsarı kart
⚽
54'
60'
⇄
Matthieu Udol→Abdallah Simahücum hamlesi
63'
⇄
Saud Abdulhamid→Michal Skorashücum hamlesi
65'
⚽
66'
⇄
Jean-Clair Todibo→Junior Kadilehücum hamlesi
⇄
David Larrubia→Diego Murilloskoru koruma
70'
⇄
Chupe→Rafita Garridoskoru koruma
72'
⇄
Joaquín Muñoz→Carlos Pugaskoru koruma
75'
⇄
Izan Merino→Dani Lorenzoyorgunluk
85'
Pablo Martínezsarı kart
85'
86'
⇄
Thorgan Hazard→Mezian Mesloubyorgunluk
⇄
Fernando Calero→Einar Galileayorgunluk
88'
⚽
89'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Málaga CF, RC Lens karşısında 3-1'lık skorla net biçimde kazandı.
Sahanın en iyisi Franjo Ivanović oldu (8,7); RC Lens adına en çok o üretti.
Robin Risser 6 kurtarış yaptı; RC Lens kalesini ayakta tutan oydu.
İstatistikler
45%Hakimiyet55%
12Şut11
9İsabetli şut4
1,59xG0,79
281Pas347
125İsabetli pas177
13Faul14
2Sarı kart1
98 km/sEn sert şut106 km/s
Oyuncu karneleri
Málaga CF
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | Izan Merino 🟨 | 8,2 | 1 | 2(2) | 37(15) | 22 | 79 | %55 | |
| 25 | Jens Cajuste | 8,2 | 0(1) | 47(18) | 48 | 85 | %77 | ||
| 10 | David Larrubia | 7,7 | 4(1) | 37(17) | 31 | 64 | %89 | ||
| 22 | Dani Lorenzo | 7,6 | 1 | 1(1) | 0(0) | 4 | 7 | %84 | |
| 11 | Joaquín Muñoz | 7,6 | 1 | 4(1) | 18(9) | 1 | 69 | %96 | |
| 13 | Carlos López | 6,7 | 0(0) | 3(2) | 0 | 85 | %99 | ||
| 2 | Juan Berrocal | 6,5 | 0(0) | 18(11) | 3 | 85 | %80 | ||
| 18 | Pablo Martínez 🟨 | 6,5 | 1(2) | 53(22) | 16 | 85 | %83 | ||
| 9 | Chupe | 6,4 | 0(1) | 16(9) | 5 | 67 | %92 | ||
| 20 | Fernando Calero | 6,4 | 0(0) | 17(8) | 8 | 81 | %54 | ||
| 16 | Diego Murillo | 6,3 | 0(0) | 6(1) | 5 | 21 | %72 | ||
| 26 | Adam Aznou | 6,2 | 0(0) | 11(7) | 3 | 85 | %65 | ||
| 31 | Rafita Garrido | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 0 | 19 | %71 | ||
| 4 | Einar Galilea | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 0 | 4 | %94 | ||
| 3 | Carlos Puga | 6,0 | 0(0) | 7(4) | 0 | 16 | %69 | ||
| 12 | José Salinas | 5,9 | 0(0) | 9(2) | 2 | 85 | %73 |
RC Lens
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | Franjo Ivanović | 8,7 | 1 | 4(3) | 35(18) | 23 | 85 | %93 | |
| 11 | Odsonne Édouard | 7,7 | 3(1) | 46(26) | 23 | 85 | %80 | ||
| 40 | Robin Risser | 7,3 | 0(0) | 2(1) | 0 | 85 | %99 | ||
| 8 | Yacine Titraoui | 7,3 | 1(0) | 53(29) | 20 | 85 | %68 | ||
| 27 | Michaël Cuisance | 7,0 | 2(0) | 47(22) | 24 | 85 | %72 | ||
| 5 | Andrija Bulatovic | 7,0 | 0(0) | 43(20) | 21 | 85 | %63 | ||
| 19 | Abdallah Sima | 6,7 | 0(0) | 22(14) | 7 | 29 | %81 | ||
| 28 | Junior Kadile | 6,6 | 0(0) | 14(9) | 3 | 24 | %63 | ||
| 14 | Matthieu Udol | 6,3 | 0(0) | 18(6) | 10 | 56 | %90 | ||
| 23 | Saud Abdulhamid | 6,2 | 0(0) | 10(6) | 4 | 58 | %92 | ||
| 21 | Amadou Haidara | 6,2 | 1(0) | 27(13) | 3 | 85 | %93 | ||
| 20 | Jean-Clair Todibo | 6,1 | 0(0) | 13(6) | 4 | 61 | %100 | ||
| 22 | Michal Skoras | 6,1 | 0(0) | 5(4) | 2 | 27 | %82 | ||
| 38 | Mezian Mesloub | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 0 | 6 | %92 | ||
| 9 | Thorgan Hazard 🟨 | 5,6 | 0(0) | 10(2) | 0 | 80 | %55 |