18.10.2026 10:05 · diziliş 4-2-3-1 — 4-4-2 · seed 75807886
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
9'
Mauro Júniorsarı kart
15'
Ryan Flamingosarı kart
Devre arası · 0-0
⇄
Andrey Santos→Tyler Fletchersakatlık
49'
⇄
Youri Tielemans→Jack Fletchersakatlık
57'
Matthijs de Ligtsarı kart
59'
60'
Sven Mijnanssarı kart
⇄
Tyler Fletcher→Bryan Mbeumoyorgunluk
67'
75'
Paul Wannersarı kart
⇄
Jack Fletcher→Benjamin Seskoyorgunluk
77'
78'
⇄
Guus Til→Noah Fernandezyorgunluk
81'
⇄
Ryan Flamingo→Yarek Gasiorowskiyorgunluk
⇄
Mason Mount→Marcus Rashfordyorgunluk
81'
⚽
85'
85'
⇄
Sergiño Dest→Esmir Bajraktarevichücum hamlesi
⚽
86'
88'
⇄
Lutsharel Geertruida→Ivan Perisichücum hamlesi
91'
⇄
Mauro Júnior→Amir Bouhamdihücum hamlesi
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Manchester United, PSV Eindhoven karşısında 2-0'lık skorla net biçimde kazandı.
Sahanın en iyisi Matheus Cunha oldu (8,9); Manchester United adına en çok o üretti.
İstatistikler
45%Hakimiyet55%
16Şut10
6İsabetli şut0
1,34xG0,00
329Pas361
189İsabetli pas203
12Faul13
1Sarı kart4
112 km/sEn sert şut107 km/s
Oyuncu karneleri
Manchester United
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | Matheus Cunha | 8,9 | 1 | 6(3) | 49(26) | 22 | 86 | %96 | |
| 37 | Kobbie Mainoo | 7,7 | 0(0) | 37(22) | 30 | 86 | %82 | ||
| 9 | Marcus Rashford | 7,5 | 1 | 0(1) | 5(1) | 3 | 10 | %95 | |
| 20 | Carlos Baleba | 7,4 | 0(0) | 35(20) | 29 | 86 | %85 | ||
| 17 | Andrey Santos | 6,9 | 0(0) | 44(27) | 12 | 46 | %97 | ||
| 19 | Bryan Mbeumo | 6,8 | 3(0) | 21(11) | 12 | 23 | %97 | ||
| 6 | Lisandro Martínez | 6,8 | 0(0) | 15(11) | 4 | 86 | %88 | ||
| 18 | Youri Tielemans | 6,6 | 4(0) | 26(13) | 8 | 54 | %88 | ||
| 7 | Mason Mount | 6,5 | 1(0) | 33(19) | 8 | 75 | %55 | ||
| 38 | Jack Fletcher | 6,4 | 0(2) | 5(5) | 2 | 18 | %55 | ||
| 2 | Diogo Dalot | 6,3 | 0(0) | 13(8) | 0 | 86 | %100 | ||
| 3 | Noussair Mazraoui | 6,1 | 1(0) | 15(7) | 3 | 86 | %99 | ||
| 30 | Benjamin Sesko | 6,1 | 0(0) | 4(1) | 2 | 14 | %100 | ||
| 39 | Tyler Fletcher | 6,1 | 1(0) | 12(5) | 0 | 16 | %55 | ||
| 1 | Senne Lammens | 6,0 | 0(0) | 3(3) | 0 | 86 | %100 | ||
| 4 | Matthijs de Ligt 🟨 | 5,7 | 0(0) | 12(10) | 2 | 86 | %85 |
PSV Eindhoven
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | Matej Kovar | 6,9 | 0(0) | 1(1) | 0 | 86 | %100 | ||
| 8 | Sergiño Dest | 6,8 | 0(0) | 26(20) | 4 | 79 | %67 | ||
| 21 | Sven Mijnans 🟨 | 6,7 | 0(0) | 62(23) | 26 | 86 | %78 | ||
| 2 | Lutsharel Geertruida | 6,7 | 0(0) | 33(21) | 4 | 82 | %83 | ||
| 20 | Guus Til | 6,6 | 1(0) | 39(15) | 15 | 73 | %55 | ||
| 9 | Ricardo Pepi | 6,6 | 4(0) | 35(22) | 7 | 86 | %89 | ||
| 10 | Paul Wanner 🟨 | 6,5 | 0(0) | 30(23) | 8 | 86 | %76 | ||
| 24 | Kodai Sano | 6,4 | 0(0) | 32(19) | 4 | 86 | %88 | ||
| 7 | Ruben van Bommel | 6,4 | 3(0) | 37(21) | 2 | 86 | %88 | ||
| 17 | Mauro Júnior 🟨 | 6,3 | 0(0) | 27(17) | 6 | 84 | %92 | ||
| 37 | Amir Bouhamdi | 6,0 | 1(0) | 0(0) | 0 | 1 | %89 | ||
| 5 | Ivan Perisic | 6,0 | 0(0) | 4(4) | 0 | 4 | %84 | ||
| 19 | Esmir Bajraktarevic | 6,0 | 1(0) | 7(3) | 0 | 6 | %96 | ||
| 31 | Noah Fernandez | 6,0 | 0(0) | 8(3) | 1 | 13 | %99 | ||
| 3 | Yarek Gasiorowski | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 10 | %96 | ||
| 6 | Ryan Flamingo 🟨 | 5,9 | 0(0) | 19(10) | 2 | 75 | %54 |