17.10.2026 23:10 · diziliş 4-4-2 — 4-3-3 · seed 2754892806
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
23'
Younes Tahasarı kart
24'
Sondre Ørjasætersarı kart
Devre arası · 0-0
Noé Lebretonsarı kart
50'
Vito van Crooijsarı kart
59'
⇄
Dusan Tadic→Jamiro Monteiroyorgunluk
66'
69'
⇄
Daouda Weidmann→Gijs Besselinkyorgunluk
⇄
Vito van Crooij→Isak Hansen-Aarøenyorgunluk
69'
72'
Gijs Besselinksarı kart
74'
⇄
Max Bruns→Krzysztof Kurowskiyorgunluk
⇄
Gabriel Brás→Perr Schuursyorgunluk
75'
⇄
Tobias Storm→Bram Nuytinckyorgunluk
79'
79'
⇄
Aske Adelgaard→Guilherme Peixotoyorgunluk
⇄
Almugera Kabar→Emre Moryorgunluk
81'
82'
⇄
Ruud Nijstad→Juliën Mesbahiyorgunluk
84'
⇄
Ramiz Zerrouki→Jordy Bawuahyorgunluk
85'
⚽
Emre Morsarı kart
91'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
FC Twente Enschede, deplasmanda NEC Nijmegen'i 0-1 yendi. Skoru belirleyen gol 85. dakikada geldi.
Sahanın en iyisi Sondre Ørjasæter oldu (8,4); FC Twente Enschede adına en çok o üretti.
Sert bir maçtı: 21 faul ve 6 sarı kart çıktı.
İstatistikler
53%Hakimiyet47%
5Şut26
0İsabetli şut3
0,00xG0,36
311Pas345
128İsabetli pas188
9Faul12
3Sarı kart3
94 km/sEn sert şut101 km/s
Oyuncu karneleri
NEC Nijmegen
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 73 | Gabriel Brás | 6,9 | 1(0) | 21(13) | 12 | 71 | %55 | ||
| 11 | Willum Thór Willumsson | 6,8 | 0(0) | 50(19) | 19 | 86 | %43 | ||
| 1 | Gonzalo Crettaz | 6,7 | 0(0) | 4(2) | 5 | 86 | %100 | ||
| 10 | Dusan Tadic | 6,6 | 0(0) | 32(11) | 17 | 63 | %55 | ||
| 99 | Clement Bischoff | 6,6 | 3(0) | 35(18) | 7 | 86 | %56 | ||
| 66 | Almugera Kabar | 6,4 | 0(0) | 18(8) | 7 | 77 | %51 | ||
| 21 | Tobias Storm | 6,3 | 0(0) | 9(4) | 7 | 74 | %55 | ||
| 22 | Ahmetcan Kaplan | 6,3 | 0(0) | 14(6) | 9 | 86 | %58 | ||
| 20 | Noé Lebreton 🟨 | 6,3 | 0(0) | 33(16) | 14 | 86 | %48 | ||
| 4 | Perr Schuurs | 6,2 | 0(0) | 6(2) | 3 | 15 | %84 | ||
| 14 | Kaj Sierhuis | 6,2 | 1(0) | 44(19) | 5 | 86 | %52 | ||
| 8 | Isak Hansen-Aarøen | 6,0 | 0(0) | 4(0) | 0 | 20 | %74 | ||
| 17 | Bram Nuytinck | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 12 | %74 | ||
| 35 | Jamiro Monteiro | 5,8 | 0(0) | 13(2) | 7 | 24 | %60 | ||
| 7 | Emre Mor 🟨 | 5,7 | 0(0) | 3(2) | 3 | 10 | %87 | ||
| 32 | Vito van Crooij 🟨 | 5,3 | 0(0) | 25(6) | 2 | 66 | %55 |
FC Twente Enschede
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 | Sondre Ørjasæter 🟨 | 8,4 | 1 | 9(1) | 63(32) | 22 | 86 | %60 | |
| 6 | Ramiz Zerrouki | 7,7 | 2(0) | 47(23) | 35 | 79 | %49 | ||
| 20 | Thomas van den Belt | 7,1 | 3(0) | 65(41) | 14 | 86 | %44 | ||
| 11 | Daan Rots | 7,1 | 4(1) | 31(23) | 10 | 86 | %72 | ||
| 42 | Daouda Weidmann | 6,9 | 3(0) | 55(29) | 14 | 65 | %55 | ||
| 38 | Max Bruns | 6,4 | 0(0) | 8(6) | 9 | 70 | %55 | ||
| 19 | Younes Taha 🟨 | 6,4 | 5(0) | 35(21) | 11 | 86 | %60 | ||
| 43 | Ruud Nijstad | 6,2 | 0(0) | 10(4) | 4 | 77 | %53 | ||
| 2 | Jordy Bawuah | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 5 | 7 | %83 | ||
| 24 | Krzysztof Kurowski | 6,1 | 0(0) | 0(0) | 3 | 16 | %75 | ||
| 28 | Bart van Rooij | 6,1 | 0(0) | 9(2) | 3 | 86 | %64 | ||
| 29 | Aske Adelgaard | 6,1 | 0(0) | 9(5) | 1 | 74 | %55 | ||
| 44 | Juliën Mesbahi | 6,1 | 0(0) | 2(0) | 1 | 10 | %82 | ||
| 16 | Joël Drommel | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 86 | %100 | ||
| 12 | Guilherme Peixoto | 6,0 | 0(0) | 2(0) | 0 | 12 | %75 | ||
| 41 | Gijs Besselink 🟨 | 5,7 | 0(0) | 9(2) | 3 | 21 | %66 |