18.10.2026 09:53 · diziliş 4-4-2 — 5-3-2 · seed 2148317534 · 1 direk
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
Alemãosarı kart
0'
1'
Kobbie Mainoosarı kart
Randy Ntekasarı kart
2'
⚽
27'
40'
Carlos Balebasarı kart
Devre arası · 1-0
⇄
Adrià Pedrosa→Luiz Felipesakatlık
48'
⚽
54'
55'
Youri Tielemanssarı kart
60'
⇄
Leny Yoro→Benjamin Seskohücum hamlesi
63'
⇄
Matthijs de Ligt→Marcus Rashfordhücum hamlesi
66'
⇄
Lisandro Martínez→Patrick Dorguhücum hamlesi
69'
⇄
Noussair Mazraoui→Joshua Zirkzeehücum hamlesi
⇄
Alemão→Jozhua Vertrouwdskoru koruma
70'
72'
⇄
Diogo Dalot→Shea Laceyhücum hamlesi
⇄
Jorge de Frutos→Florian Lejeuneskoru koruma
72'
75'
Joshua Zirkzeesarı kart
⇄
Pathé Ciss→Gnangoro Bouareyorgunluk
77'
80'
⚽
⇄
Luiz Felipe→Iván Balliuyorgunluk
89'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Rayo Vallecano, Manchester United karşısında 2-1'lık skorla tek golle kazandı.
Beklenen gol (xG) tablosu 1,08 — 1,94; skor Rayo Vallecano lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Sahanın en iyisi Matheus Cunha oldu (8,9); Manchester United adına en çok o üretti.
Dani Cárdenas 11 kurtarış yaptı; Rayo Vallecano kalesini ayakta tutan oydu.
Sert bir maçtı: 33 faul ve 6 sarı kart çıktı.
İstatistikler
50%Hakimiyet50%
1Şut28
5İsabetli şut12
1,08xG1,94
356Pas332
194İsabetli pas210
16Faul17
2Sarı kart4
91 km/sEn sert şut114 km/s
Oyuncu karneleri
Rayo Vallecano
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dani Cárdenas | 8,5 | 0(0) | 9(8) | 2 | 84 | %98 | ||
| 19 | Jorge de Frutos | 8,1 | 1 | 1(2) | 27(16) | 6 | 66 | %89 | |
| 9 | Alemão 🟨 | 7,5 | 1 | 0(3) | 34(15) | 4 | 63 | %89 | |
| 5 | Luiz Felipe | 6,7 | 0(0) | 13(10) | 3 | 35 | %55 | ||
| 17 | Adrià Pedrosa | 6,6 | 0(0) | 23(13) | 6 | 45 | %96 | ||
| 13 | Mujaid Sadick | 6,5 | 0(0) | 28(15) | 6 | 84 | %73 | ||
| 17 | Unai López | 6,4 | 0(0) | 49(23) | 4 | 84 | %47 | ||
| 6 | Pathé Ciss | 6,4 | 0(0) | 44(24) | 7 | 70 | %55 | ||
| 2 | Andrei Rațiu | 6,4 | 0(0) | 18(9) | 7 | 84 | %90 | ||
| 4 | Pedro Díaz | 6,3 | 0(0) | 37(21) | 2 | 84 | %65 | ||
| 3 | Marash Kumbulla | 6,2 | 0(0) | 20(10) | 2 | 84 | %85 | ||
| 33 | Jozhua Vertrouwd | 6,2 | 0(0) | 4(3) | 4 | 21 | %73 | ||
| 20 | Iván Balliu | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 1 | 4 | %85 | ||
| 36 | Gnangoro Bouare | 5,9 | 0(0) | 7(4) | 0 | 14 | %66 | ||
| 11 | Randy Nteka 🟨 | 5,8 | 0(0) | 40(21) | 0 | 84 | %66 | ||
| 24 | Florian Lejeune | 5,8 | 0(0) | 3(2) | 2 | 18 | %64 |
Manchester United
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | Matheus Cunha | 8,9 | 1 | 6(4) | 39(20) | 24 | 84 | %93 | |
| 19 | Bryan Mbeumo | 7,6 | 13(4) | 46(24) | 22 | 84 | %89 | ||
| 13 | Patrick Dorgu | 7,2 | 2(3) | 17(11) | 7 | 24 | %73 | ||
| 3 | Noussair Mazraoui | 7,0 | 0(0) | 15(14) | 0 | 63 | %93 | ||
| 20 | Carlos Baleba 🟨 | 7,0 | 0(0) | 44(20) | 33 | 84 | %92 | ||
| 2 | Diogo Dalot | 7,0 | 0(0) | 16(14) | 3 | 66 | %93 | ||
| 6 | Lisandro Martínez | 6,8 | 0(0) | 13(11) | 2 | 60 | %94 | ||
| 1 | Senne Lammens | 6,7 | 0(0) | 1(0) | 1 | 84 | %100 | ||
| 37 | Kobbie Mainoo 🟨 | 6,7 | 1(0) | 43(28) | 13 | 84 | %90 | ||
| 18 | Youri Tielemans 🟨 | 6,5 | 3(0) | 44(25) | 12 | 84 | %90 | ||
| 11 | Joshua Zirkzee 🟨 | 6,3 | 1(0) | 14(11) | 0 | 21 | %88 | ||
| 9 | Marcus Rashford | 6,2 | 1(1) | 8(4) | 2 | 26 | %94 | ||
| 4 | Matthijs de Ligt | 6,1 | 0(0) | 9(9) | 2 | 58 | %95 | ||
| 15 | Leny Yoro | 6,1 | 0(0) | 10(8) | 1 | 55 | %95 | ||
| 31 | Shea Lacey | 6,1 | 0(0) | 5(4) | 1 | 19 | %90 | ||
| 30 | Benjamin Sesko | 5,9 | 1(0) | 8(7) | 0 | 29 | %92 |