02.09.2026 17:22 · diziliş 3-5-2 — 5-3-2 · seed 366472019
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
5'
Martial Godosarı kart
10'
⚽
26'
Dário Essugosarı kart
⚽
33'
⚽
36'
Jorge de Frutossarı kart
41'
43'
Pape Demba Diopsarı kart
45'
⚽
Jorge de Frutosikinci sarıdan kırmızı
45'
Devre arası · 2-2
53'
⚽
⇄
Mujaid Sadick→Sergio Camellohücum hamlesi
60'
⇄
Adrià Pedrosa→Isi Palazónhücum hamlesi
62'
Andrei Rațiusarı kart
65'
⇄
Andrei Rațiu→Giorgi Tsitaishvilihücum hamlesi
65'
70'
⇄
Sebastian Nanasi→Jeyland Mitchellskoru koruma
⇄
Pathé Ciss→Marash Kumbullayorgunluk
70'
72'
⇄
Martial Godo→Abakar Syllaskoru koruma
⇄
Gnangoro Bouare→Fran Pérezyorgunluk
73'
75'
⇄
Dário Essugo→Diogo Sousayorgunluk
80'
⇄
Mateo Del Blanco→Genesis Antwiyorgunluk
83'
⇄
Karim Coulibaly→Hermann Malongayorgunluk
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
RC Strasbourg Alsace, deplasmanda Rayo Vallecano'i 2-3 yendi. Üstelik maça geriden başlayarak.
Beklenen gol (xG) tablosu 1,37 — 0,41; skor RC Strasbourg Alsace lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Jorge de Frutos 45. dakikada kırmızı kart gördü (ikinci sarı); Rayo Vallecano maçın kalanını 10 kişi oynadı.
Sahanın en iyisi Sebastian Nanasi oldu (9,7); RC Strasbourg Alsace adına en çok o üretti.
Filip Jørgensen 5 kurtarış yaptı; RC Strasbourg Alsace kalesini ayakta tutan oydu.
Sert bir maçtı: 22 faul ve 6 sarı kart çıktı.
İstatistikler
53%Hakimiyet47%
10Şut13
7İsabetli şut3
1,37xG0,41
310Pas322
186İsabetli pas196
13Faul9
3Sarı kart3
106 km/sEn sert şut103 km/s
Oyuncu karneleri
Rayo Vallecano
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | Alemão | 8,4 | 1 | 3(3) | 46(28) | 9 | 86 | %53 | |
| 17 | Unai López | 7,7 | 0(0) | 25(16) | 26 | 86 | %49 | ||
| 6 | Pathé Ciss | 6,6 | 1(0) | 24(12) | 15 | 66 | %55 | ||
| 7 | Isi Palazón | 6,6 | 2(0) | 14(10) | 1 | 27 | %56 | ||
| 10 | Sergio Camello | 6,5 | 1(1) | 10(8) | 7 | 30 | %58 | ||
| 4 | Pedro Díaz | 6,4 | 0(0) | 31(16) | 5 | 86 | %51 | ||
| 11 | Randy Nteka | 6,4 | 0(0) | 40(22) | 7 | 86 | %34 | ||
| 13 | Mujaid Sadick | 6,2 | 0(0) | 12(11) | 4 | 56 | %84 | ||
| 2 | Andrei Rațiu 🟨 | 6,2 | 0(0) | 17(12) | 3 | 61 | %89 | ||
| 17 | Adrià Pedrosa | 6,2 | 0(0) | 17(9) | 0 | 59 | %89 | ||
| 36 | Gnangoro Bouare | 6,2 | 0(0) | 31(16) | 0 | 68 | %52 | ||
| 14 | Giorgi Tsitaishvili | 6,2 | 2(0) | 9(5) | 3 | 25 | %68 | ||
| 3 | Marash Kumbulla | 6,2 | 0(0) | 5(3) | 4 | 20 | %70 | ||
| 21 | Fran Pérez | 6,1 | 0(0) | 5(3) | 2 | 18 | %81 | ||
| 19 | Jorge de Frutos 🟥 | 5,9 | 1 | 1(3) | 21(12) | 11 | 42 | %100 | |
| 1 | Dani Cárdenas | 5,9 | 0(0) | 3(3) | 0 | 86 | %100 |
RC Strasbourg Alsace
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Sebastian Nanasi | 9,7 | 1 | 1 | 4(1) | 40(26) | 19 | 65 | %71 |
| 21 | Pape Demba Diop 🟨 | 8,2 | 1 | 1(1) | 45(28) | 15 | 86 | %43 | |
| 20 | Martial Godo 🟨 | 8,1 | 1 | 7(1) | 32(13) | 26 | 68 | %70 | |
| 1 | Filip Jørgensen | 7,1 | 0(0) | 3(3) | 0 | 86 | %100 | ||
| 29 | Samir El Mourabet | 7,0 | 1(0) | 38(22) | 15 | 86 | %50 | ||
| 2 | Andrew Omobamidele | 6,9 | 0(0) | 18(13) | 6 | 86 | %47 | ||
| 24 | Lucas Høgsberg | 6,8 | 0(0) | 16(10) | 8 | 86 | %48 | ||
| 3 | Dário Essugo 🟨 | 6,8 | 0(0) | 30(20) | 16 | 71 | %54 | ||
| 6 | Ismaël Doukouré | 6,7 | 0(0) | 22(16) | 3 | 86 | %50 | ||
| 15 | Mateo Del Blanco | 6,6 | 0(0) | 28(20) | 1 | 75 | %55 | ||
| 31 | Karim Coulibaly | 6,5 | 0(0) | 17(11) | 2 | 78 | %54 | ||
| 23 | Diogo Sousa | 6,4 | 0(0) | 7(3) | 6 | 15 | %63 | ||
| 5 | Abakar Sylla | 6,1 | 0(0) | 16(6) | 4 | 18 | %60 | ||
| 36 | Hermann Malonga | 6,0 | 0(0) | 2(0) | 1 | 8 | %76 | ||
| 16 | Genesis Antwi | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 0 | 11 | %78 | ||
| 4 | Jeyland Mitchell | 6,0 | 0(0) | 6(4) | 1 | 21 | %65 |