02.09.2026 14:03 · diziliş 3-5-2 — 3-5-2 · seed 2873515848
Maçın akışı
⚽
1'
26'
Vito van Crooijsarı kart
Devre arası · 1-0
⚽
85'
⚽
88'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Real Sociedad, NEC Nijmegen karşısında 3-0'lık skorla farklı bir galibiyet aldı.
Beklenen gol (xG) tablosu 0,64 — 0,00; skor Real Sociedad lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Orri Óskarsson tek başına 2 gol attı; Real Sociedad hücumunun merkezindeydi.
İstatistikler
55%Hakimiyet45%
12Şut7
3İsabetli şut0
0,64xG0,00
321Pas225
214İsabetli pas112
2Faul10
0Sarı kart1
108 km/sEn sert şut99 km/s
Oyuncu karneleri
Real Sociedad
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | Orri Óskarsson | 9,4 | 2 | 5(2) | 36(17) | 10 | 90 | %53 | |
| 14 | Takefusa Kubo | 8,3 | 1 | 4(1) | 22(14) | 12 | 90 | %62 | |
| 6 | Jon Martín | 7,8 | 1 | 0(0) | 14(11) | 6 | 90 | %53 | |
| 21 | Yangel Herrera | 7,3 | 1(0) | 28(17) | 19 | 90 | %47 | ||
| 23 | Arsen Zakharyan | 7,1 | 0(0) | 40(25) | 14 | 90 | %47 | ||
| 8 | Beñat Turrientes | 7,0 | 0(0) | 38(28) | 6 | 90 | %47 | ||
| 4 | Jon Gorrotxategi | 6,8 | 1(0) | 42(31) | 4 | 90 | %56 | ||
| 2 | Jon Aramburu | 6,8 | 0(0) | 15(12) | 2 | 90 | %50 | ||
| 19 | Mamadou Sarr | 6,7 | 0(0) | 17(13) | 2 | 90 | %48 | ||
| 24 | Luka Sucic | 6,7 | 0(0) | 48(35) | 2 | 90 | %72 | ||
| 17 | Sergio Gómez | 6,2 | 0(0) | 4(3) | 3 | 90 | %85 | ||
| 15 | Pablo Marín | 6,2 | 1(0) | 7(3) | 4 | 90 | %77 | ||
| 13 | Unai Marrero | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 12 | Job Ochieng | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 3 | Aihen Muñoz | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 11 | Gonçalo Guedes | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 7 | Ander Barrenetxea | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 5 | Igor Zubeldia | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 0 | 90 | %83 | ||
| 16 | Jon Pacheco | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 18 | Carlos Soler | 6,0 | 0(0) | 8(5) | 1 | 90 | %88 | ||
| 1 | Álex Remiro | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %98 | ||
| 22 | Héctor Fort | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 0 | 90 | %81 |
NEC Nijmegen
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | Dusan Tadic | 6,4 | 1(0) | 20(12) | 4 | 90 | %48 | ||
| 99 | Clement Bischoff | 6,4 | 1(0) | 16(8) | 5 | 90 | %36 | ||
| 32 | Vito van Crooij 🟨 | 6,3 | 2(0) | 17(14) | 0 | 90 | %49 | ||
| 14 | Kaj Sierhuis | 6,3 | 2(0) | 24(9) | 12 | 90 | %37 | ||
| 20 | Noé Lebreton | 6,3 | 0(0) | 24(12) | 5 | 90 | %39 | ||
| 8 | Isak Hansen-Aarøen | 6,2 | 0(0) | 7(4) | 5 | 90 | %62 | ||
| 37 | Merijn van de Wiel | 6,2 | 0(0) | 12(5) | 3 | 90 | %44 | ||
| 7 | Emre Mor | 6,1 | 0(0) | 12(7) | 1 | 90 | %45 | ||
| 1 | Gonzalo Crettaz | 6,1 | 0(0) | 3(3) | 1 | 90 | %98 | ||
| 73 | Gabriel Brás | 6,1 | 0(0) | 9(1) | 2 | 90 | %70 | ||
| 66 | Almugera Kabar | 6,1 | 0(0) | 11(6) | 4 | 90 | %65 | ||
| 22 | Ahmetcan Kaplan | 6,1 | 0(0) | 9(6) | 2 | 90 | %54 | ||
| 4 | Perr Schuurs | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 19 | Adam Tahaui | 6,0 | 1(0) | 7(6) | 0 | 90 | %71 | ||
| 34 | Kevin Kers | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 30 | Bryan Linssen | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 36 | Freek Entius | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 38 | Joep Geneste | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 11 | Willum Thór Willumsson | 6,0 | 0(0) | 23(8) | 6 | 90 | %40 | ||
| 26 | Sam de Laat | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 12 | Nikolas Polster | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 21 | Tobias Storm | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 17 | Bram Nuytinck | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 35 | Jamiro Monteiro | 5,8 | 0(0) | 26(8) | 0 | 90 | %37 | ||
| 77 | Dele Thomas | 5,8 | 0(0) | 5(3) | 0 | 90 | %38 |