18.10.2026 14:22 · diziliş 4-3-3 — 5-3-2 · seed 2360267187
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
⇄
Gorby→Gabriel Silvasakatlık
24'
Mario Dorgelessarı kart
38'
Devre arası · 0-0
50'
⚽
⇄
Víctor Gómez→Jonas Windhücum hamlesi
60'
⇄
Adrian Barisic→João Aragãohücum hamlesi
63'
70'
⇄
Noa Lang→Leonardo Spinazzolaskoru koruma
⇄
Jovan Milosevic→Gabri Martínezyorgunluk
80'
⇄
Gabriel Silva→Diego Rodriguesyorgunluk
83'
86'
Billy Gilmoursarı kart
⚽
88'
⚽
90'
90'
⇄
Leonardo Spinazzola→Lorenzo Luccahücum hamlesi
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
SC Braga, SSC Napoli karşısında 2-1'lık skorla tek golle kazandı. Üstelik maça geriden başlayarak.
Sahanın en iyisi Rasmus Højlund oldu (9,7); SSC Napoli adına en çok o üretti.
Bernardo 6 kurtarış yaptı; SC Braga kalesini ayakta tutan oydu.
İstatistikler
55%Hakimiyet45%
16Şut15
4İsabetli şut7
1,18xG1,52
375Pas267
190İsabetli pas126
9Faul11
1Sarı kart1
105 km/sEn sert şut115 km/s
Oyuncu karneleri
SC Braga
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | Jonas Wind | 8,5 | 2 | 4(0) | 19(14) | 3 | 30 | %84 | |
| 34 | Demir Ege Tıknaz | 7,7 | 1(0) | 51(24) | 34 | 86 | %82 | ||
| 77 | Gabri Martínez | 7,6 | 1 | 1(1) | 8(4) | 3 | 11 | %94 | |
| 31 | Bernardo | 7,4 | 0(0) | 1(0) | 1 | 86 | %100 | ||
| 10 | Pau Víctor | 7,3 | 1 | 2(1) | 25(9) | 1 | 86 | %91 | |
| 17 | Jovan Milosevic | 7,1 | 5(1) | 55(31) | 12 | 76 | %55 | ||
| 11 | Gabriel Silva | 7,0 | 0(0) | 32(18) | 13 | 57 | %55 | ||
| 7 | Diogo Travassos | 6,8 | 0(0) | 21(12) | 10 | 86 | %68 | ||
| 37 | Adrian Barisic | 6,7 | 0(0) | 22(14) | 5 | 60 | %88 | ||
| 9 | Fran Navarro | 6,7 | 1(1) | 19(10) | 10 | 86 | %85 | ||
| 2 | Víctor Gómez | 6,6 | 0(0) | 19(10) | 11 | 57 | %90 | ||
| 20 | Mario Dorgeles 🟨 | 6,3 | 1(0) | 59(23) | 14 | 86 | %79 | ||
| 50 | Diego Rodrigues | 6,1 | 0(0) | 7(3) | 1 | 8 | %97 | ||
| 14 | Gustaf Lagerbielke | 6,1 | 0(0) | 21(11) | 3 | 86 | %72 | ||
| 72 | João Aragão | 6,0 | 1(0) | 3(2) | 0 | 27 | %70 | ||
| 29 | Gorby | 5,9 | 0(0) | 13(5) | 3 | 21 | %81 |
SSC Napoli
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | Rasmus Højlund | 9,7 | 1 | 9(6) | 38(23) | 26 | 86 | %90 | |
| 99 | Frank Anguissa | 7,6 | 1 | 0(0) | 46(19) | 15 | 86 | %73 | |
| 6 | Billy Gilmour 🟨 | 7,6 | 3(0) | 44(21) | 48 | 86 | %62 | ||
| 70 | Noa Lang | 7,1 | 2(1) | 27(12) | 21 | 66 | %85 | ||
| 26 | Antonio Vergara | 6,8 | 1(0) | 41(14) | 18 | 86 | %59 | ||
| 32 | Vanja Milinković-Savić | 6,5 | 0(0) | 4(3) | 1 | 86 | %100 | ||
| 31 | Sam Beukema | 6,5 | 0(0) | 13(8) | 4 | 86 | %85 | ||
| 13 | Amir Rrahmani | 6,3 | 0(0) | 14(8) | 2 | 86 | %71 | ||
| 5 | Benoît Badiashile | 6,3 | 0(0) | 25(11) | 6 | 86 | %86 | ||
| 37 | Leonardo Spinazzola | 6,1 | 0(0) | 7(2) | 1 | 19 | %73 | ||
| 17 | Mathías Olivera | 6,1 | 0(0) | 5(4) | 3 | 86 | %98 | ||
| 20 | Lorenzo Lucca | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2 | %89 | ||
| 16 | Rafa Marín | 5,9 | 0(0) | 3(1) | 0 | 86 | %94 |