02.09.2026 10:30 · diziliş 5-3-2 — 5-3-2 · seed 1487407503
Kilitli maç — müdahale edilemez 2 kez izlendi
Maçın akışı
⚽
10'
⚽
24'
26'
Davinson Sánchezsarı kart
⚽
31'
Rasmus Højlundsarı kart
45'
Devre arası · 3-0
56'
⚽
60'
⇄
Ismail Jakobs→Barış Alper Yılmazhücum hamlesi
62'
⇄
Victor Nelsson→Yunus Akgünhücum hamlesi
66'
⇄
Davinson Sánchez→Leroy Sanéhücum hamlesi
69'
⚽
69'
⇄
Wilfried Singo→Deniz Gülhücum hamlesi
⇄
Rasmus Højlund→Leonardo Spinazzolaskoru koruma
70'
72'
⇄
Roland Sallai→Berat Luşhücum hamlesi
Noa Langsarı kart
74'
74'
Leroy Sanésarı kart
⇄
Billy Gilmour→Stanislav Lobotkayorgunluk
81'
⇄
Antonio Vergara→Kevin De Bruyneyorgunluk
87'
⇄
Frank Anguissa→Costantino Favasuliyorgunluk
90'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
SSC Napoli, Galatasaray karşısında 3-2'lık skorla tek golle kazandı.
Beklenen gol (xG) tablosu 0,93 — 1,72; skor SSC Napoli lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Rasmus Højlund tek başına 2 gol attı ve 1 asist yaptı; SSC Napoli hücumunun merkezindeydi.
İstatistikler
47%Hakimiyet53%
8Şut11
5İsabetli şut7
0,93xG1,72
322Pas366
163İsabetli pas208
11Faul15
2Sarı kart2
112 km/sEn sert şut109 km/s
Oyuncu karneleri
SSC Napoli
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | Rasmus Højlund 🟨 | 10,0 | 2 | 1 | 3(4) | 48(23) | 24 | 65 | %82 |
| 70 | Noa Lang 🟨 | 8,1 | 1 | 3(1) | 49(26) | 21 | 86 | %71 | |
| 99 | Frank Anguissa | 7,2 | 1(0) | 37(18) | 22 | 83 | %52 | ||
| 32 | Vanja Milinković-Savić | 7,1 | 0(0) | 4(4) | 6 | 86 | %100 | ||
| 6 | Billy Gilmour | 7,1 | 1(0) | 49(25) | 21 | 75 | %55 | ||
| 13 | Amir Rrahmani | 6,8 | 0(0) | 20(13) | 8 | 86 | %58 | ||
| 5 | Benoît Badiashile | 6,6 | 0(0) | 28(13) | 11 | 86 | %65 | ||
| 26 | Antonio Vergara | 6,6 | 0(0) | 37(16) | 13 | 81 | %55 | ||
| 31 | Sam Beukema | 6,3 | 0(0) | 13(5) | 8 | 86 | %72 | ||
| 11 | Kevin De Bruyne | 6,3 | 0(0) | 2(2) | 6 | 5 | %81 | ||
| 68 | Stanislav Lobotka | 6,2 | 0(0) | 6(4) | 3 | 11 | %77 | ||
| 17 | Mathías Olivera | 6,1 | 0(0) | 10(6) | 1 | 86 | %93 | ||
| 16 | Rafa Marín | 6,1 | 0(0) | 17(7) | 2 | 86 | %82 | ||
| 37 | Leonardo Spinazzola | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 1 | 21 | %60 | ||
| 2 | Costantino Favasuli | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 0 | 2 | %90 |
Galatasaray
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 | Rafael Leão | 9,4 | 1 | 5(4) | 58(40) | 23 | 86 | %89 | |
| 45 | Victor Osimhen | 8,3 | 1 | 2(1) | 48(21) | 19 | 86 | %80 | |
| 18 | Lesley Ugochukwu | 7,5 | 1(0) | 62(23) | 31 | 86 | %64 | ||
| 25 | Victor Nelsson | 7,5 | 1 | 0(0) | 14(11) | 2 | 59 | %92 | |
| 8 | Gabriel Sara | 7,3 | 0(0) | 41(23) | 23 | 86 | %67 | ||
| 83 | Aleksey Batrakov | 6,5 | 0(0) | 46(19) | 12 | 86 | %53 | ||
| 1 | Uğurcan Çakır | 6,5 | 0(0) | 2(1) | 1 | 86 | %100 | ||
| 10 | Leroy Sané 🟨 | 6,3 | 1(0) | 18(12) | 6 | 24 | %64 | ||
| 6 | Davinson Sánchez 🟨 | 6,3 | 0(0) | 13(10) | 2 | 61 | %89 | ||
| 7 | Roland Sallai | 6,2 | 0(0) | 12(8) | 3 | 67 | %86 | ||
| 90 | Wilfried Singo | 6,1 | 0(0) | 12(11) | 2 | 64 | %89 | ||
| 4 | Ismail Jakobs | 6,1 | 1(0) | 11(8) | 2 | 56 | %85 | ||
| 73 | Berat Luş | 6,1 | 0(0) | 9(7) | 1 | 19 | %63 | ||
| 53 | Barış Alper Yılmaz | 6,0 | 0(0) | 6(5) | 0 | 30 | %85 | ||
| 11 | Yunus Akgün | 5,9 | 0(0) | 7(7) | 1 | 27 | %75 | ||
| 3 | Deniz Gül | 5,9 | 0(0) | 7(2) | 0 | 22 | %71 |