17.10.2026 15:18 · diziliş 5-3-2 — 3-5-2 · seed 4289897010
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
0'
⚽
2'
⚽
17'
Alemãosarı kart
31'
⚽
31'
Jorge de Frutossarı kart
Devre arası · 0-3
⇄
Alexandru Pantea→Ognjen Ozegovichücum hamlesi
60'
⇄
Giannis Tsivelekidis→Moses David Cobnanhücum hamlesi
62'
64'
⚽
⇄
Georgios Manthatis→Mahamadou Baldehücum hamlesi
65'
65'
⚽
⇄
Panagiotis Liagas→Dimitrios Emmanouilidishücum hamlesi
68'
70'
⇄
Alemão→Marash Kumbullaskoru koruma
⇄
Marios Vichos→Panagiotis Symelidishücum hamlesi
71'
72'
⇄
Jorge de Frutos→Luiz Felipeskoru koruma
76'
⇄
Gnangoro Bouare→Sergio Camelloyorgunluk
79'
⇄
Sergio Camello→Jozhua Vertrouwdskoru koruma
81'
⇄
Randy Nteka→Isi Palazónyorgunluk
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Rayo Vallecano, deplasmanda Levadiakos'i 0-5 yendi.
Beklenen gol (xG) tablosu 0,00 — 1,82; skor Rayo Vallecano lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Jorge de Frutos tek başına 3 gol attı; Rayo Vallecano hücumunun merkezindeydi.
Niv Eliasi 6 kurtarış yaptı; Levadiakos kalesini ayakta tutan oydu.
İstatistikler
57%Hakimiyet43%
5Şut10
0İsabetli şut11
0,00xG1,82
370Pas243
198İsabetli pas122
9Faul11
0Sarı kart2
89 km/sEn sert şut104 km/s
Oyuncu karneleri
Levadiakos
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55 | Niv Eliasi | 7,3 | 0(0) | 3(2) | 1 | 86 | %99 | ||
| 3 | Marios Vichos | 7,0 | 0(0) | 25(21) | 3 | 68 | %88 | ||
| 24 | Panagiotis Liagas | 6,8 | 0(0) | 21(17) | 1 | 65 | %84 | ||
| 9 | Ognjen Ozegovic | 6,7 | 1(0) | 15(10) | 5 | 29 | %57 | ||
| 37 | Giannis Tsivelekidis | 6,6 | 0(0) | 16(11) | 2 | 60 | %74 | ||
| 8 | Georgios Nikas | 6,5 | 0(0) | 46(26) | 6 | 86 | %52 | ||
| 11 | Agustín Urzi | 6,5 | 3(0) | 29(10) | 13 | 86 | %78 | ||
| 27 | Gregorio Rodríguez | 6,4 | 0(0) | 32(11) | 12 | 86 | %55 | ||
| 18 | Giannis Kosti | 6,4 | 0(0) | 63(30) | 9 | 86 | %40 | ||
| 2 | Alexandru Pantea | 6,4 | 0(0) | 17(10) | 6 | 57 | %76 | ||
| 14 | Georgios Manthatis | 6,3 | 0(0) | 24(13) | 2 | 62 | %80 | ||
| 15 | Adrian Șut | 6,2 | 0(0) | 49(19) | 6 | 86 | %67 | ||
| 31 | Panagiotis Symelidis | 6,1 | 1(0) | 9(5) | 1 | 19 | %51 | ||
| 99 | Moses David Cobnan | 6,0 | 0(0) | 4(1) | 0 | 27 | %78 | ||
| 21 | Mahamadou Balde | 6,0 | 0(0) | 11(8) | 0 | 24 | %64 | ||
| 17 | Dimitrios Emmanouilidis | 6,0 | 0(0) | 6(4) | 0 | 22 | %60 |
Rayo Vallecano
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | Jorge de Frutos 🟨 | 10,0 | 3 | 5(6) | 38(20) | 22 | 69 | %98 | |
| 9 | Alemão 🟨 | 9,2 | 2 | 4(4) | 28(10) | 15 | 66 | %93 | |
| 6 | Pathé Ciss | 7,1 | 0(0) | 31(18) | 19 | 86 | %38 | ||
| 17 | Unai López | 7,1 | 1(0) | 30(17) | 17 | 86 | %51 | ||
| 11 | Randy Nteka | 6,8 | 0(0) | 23(13) | 18 | 77 | %51 | ||
| 4 | Pedro Díaz | 6,4 | 0(0) | 24(12) | 6 | 86 | %69 | ||
| 33 | Jozhua Vertrouwd | 6,3 | 0(1) | 2(1) | 3 | 12 | %71 | ||
| 13 | Mujaid Sadick | 6,3 | 0(0) | 12(6) | 6 | 86 | %60 | ||
| 3 | Marash Kumbulla | 6,2 | 0(0) | 7(2) | 3 | 20 | %62 | ||
| 2 | Andrei Rațiu | 6,2 | 0(0) | 13(7) | 3 | 86 | %85 | ||
| 1 | Dani Cárdenas | 6,1 | 0(0) | 1(0) | 1 | 86 | %100 | ||
| 7 | Isi Palazón | 6,1 | 0(0) | 3(1) | 1 | 9 | %79 | ||
| 17 | Adrià Pedrosa | 6,1 | 0(0) | 6(4) | 3 | 86 | %63 | ||
| 5 | Luiz Felipe | 6,1 | 0(0) | 4(2) | 1 | 17 | %70 | ||
| 10 | Sergio Camello | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 0 | 3 | %88 | ||
| 36 | Gnangoro Bouare | 6,0 | 0(0) | 20(9) | 0 | 72 | %55 |