Karakter
Hız39
Güç71
Kontrol66
Vizyon57
Bitiricilik39
Mücadele66
Refleks78
Dayanıklılık65
Sertlik86
Şans13
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (303 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,64
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
759
Pas
isabet %68 · 2,50 / maç
168
Top çalma
0,55 / maç
891
Kurtarış
2,94 / maç
103 / 20🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 50
10.859
Topla buluşma
35,84 / maç
774,2 km
Koşu
2,56 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | PSG 8–1 LEV | 7,0 | 0(0) | 3(2) | 3 | 4 | 2,7 | %100 | ||
| 18.10 | LEV 0–1 NFO | 7,0 | 0(0) | 3(1) | 2 | 4 | 2,6 | %99 | ||
| 18.10 | PAO 4–1 LEV | 7,6 | 0(0) | 0(0) | 1 | 7 | 2,7 | %98 | ||
| 18.10 | MCI 1–1 LEV | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,8 | %99 | |||
| 18.10 | LEV 0–2 ATR | 6,3 | 0(0) | 0(0) | 4 | 1 | 2,4 | %99 | ||
| 18.10 | LEV 1–1 CRY | 6,3 | 0(0) | 3(1) | 1 | 1 | 2,8 | %100 | ||
| 17.10 | LEV 1–0 OLY | 6,5 | 0(0) | 1(0) | 0 | 2 | 2,4 | %99 | ||
| 17.10 | ON 2–0 LEV | 6,9 | 0(0) | 2(2) | 4 | 3 | 2,5 | %100 | ||
| 17.10 | LEV 0–5 RV | 7,3 | 0(0) | 3(2) | 1 | 6 | 2,6 | %99 | ||
| 17.10 | CHE 5–0 LEV | 7,1 | 0(0) | 4(2) | 0 | 5 | 2,4 | %100 | ||
| 17.10 | LEV 1–5 OL | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 2,8 | %100 | ||
| 17.10 | LEV 0–3 SCP | 6,9 | 0(0) | 3(2) | 1 | 4 | 2,6 | %100 |