18.10.2026 08:59 · diziliş 5-3-2 — 4-4-2 · seed 2103983992 · 2 direk
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
7'
⇄
Max Bruns→Krzysztof Kurowskisakatlık
13'
⚽
⚽
18'
24'
Aske Adelgaardsarı kart
34'
Daan Rotssarı kart
⚽
45'
Devre arası · 2-1
⚽
48'
Issa Doumbiasarı kart
48'
50'
Daouda Weidmannsarı kart
60'
⇄
Krzysztof Kurowski→Younes Tahahücum hamlesi
63'
⇄
Ruud Nijstad→Wout Weghorsthücum hamlesi
63'
Thomas van den Beltsarı kart
66'
⇄
Aske Adelgaard→Marko Pjacahücum hamlesi
69'
⇄
Bart van Rooij→Naci Ünüvarhücum hamlesi
⇄
Geny Catamo→Georgios Vagiannidisskoru koruma
70'
⇄
Luis Suárez→Ibrahima Baskoru koruma
73'
Issa Doumbiaikinci sarıdan kırmızı
73'
⚽
77'
⇄
Rodrigo Zalazar→João Simõesyorgunluk
82'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Sporting Lizbon, FC Twente Enschede karşısında 4-1'lık skorla farklı bir galibiyet aldı. Üstelik maça geriden başlayarak.
Topa daha çok FC Twente Enschede sahip oldu (%58), ama sonucu Sporting Lizbon aldı.
Beklenen gol (xG) tablosu 1,36 — 0,20; skor Sporting Lizbon lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Issa Doumbia 73. dakikada kırmızı kart gördü (ikinci sarı); Sporting Lizbon maçın kalanını 10 kişi oynadı.
Luis Suárez tek başına 2 gol attı; Sporting Lizbon hücumunun merkezindeydi.
Sert bir maçtı: 25 faul ve 6 sarı kart çıktı.
İstatistikler
42%Hakimiyet58%
15Şut15
5İsabetli şut1
1,36xG0,20
301Pas339
176İsabetli pas181
15Faul10
2Sarı kart4
106 km/sEn sert şut102 km/s
Oyuncu karneleri
Sporting Lizbon
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 97 | Luis Suárez | 9,5 | 2 | 6(2) | 44(20) | 14 | 68 | %80 | |
| 72 | Eduardo Quaresma | 7,9 | 1 | 0(0) | 16(13) | 6 | 86 | %76 | |
| 5 | Sergi Altimira | 7,7 | 1 | 2(1) | 40(21) | 6 | 86 | %78 | |
| 55 | Ibrahima Ba | 7,4 | 1 | 0(1) | 3(1) | 1 | 18 | %57 | |
| 17 | Rodrigo Zalazar | 7,3 | 2(0) | 50(27) | 23 | 77 | %55 | ||
| 10 | Geny Catamo | 7,3 | 4(1) | 38(22) | 18 | 65 | %78 | ||
| 25 | Gonçalo Inácio | 7,1 | 0(0) | 14(13) | 2 | 86 | %82 | ||
| 22 | Iván Fresneda | 6,7 | 0(0) | 14(10) | 4 | 86 | %80 | ||
| 6 | Zeno Debast | 6,3 | 0(0) | 15(10) | 0 | 86 | %74 | ||
| 20 | Maxi Araújo | 6,3 | 0(0) | 16(10) | 3 | 86 | %80 | ||
| 52 | João Simões | 6,1 | 0(0) | 2(2) | 2 | 9 | %71 | ||
| 1 | Rui Silva | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 86 | %100 | ||
| 13 | Georgios Vagiannidis | 6,0 | 0(0) | 5(2) | 0 | 20 | %78 | ||
| 77 | Issa Doumbia 🟥 | 4,6 | 1(0) | 43(24) | 17 | 68 | %71 |
FC Twente Enschede
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 | Sondre Ørjasæter | 7,5 | 1 | 5(0) | 39(28) | 1 | 86 | %66 | |
| 11 | Daan Rots 🟨 | 7,4 | 1 | 4(1) | 42(21) | 6 | 86 | %83 | |
| 42 | Daouda Weidmann 🟨 | 6,8 | 1(0) | 48(28) | 17 | 86 | %34 | ||
| 19 | Younes Taha | 6,7 | 1(0) | 13(11) | 0 | 29 | %76 | ||
| 6 | Ramiz Zerrouki | 6,5 | 0(0) | 40(20) | 8 | 86 | %69 | ||
| 20 | Thomas van den Belt 🟨 | 6,5 | 0(0) | 51(23) | 19 | 86 | %54 | ||
| 28 | Bart van Rooij | 6,3 | 0(0) | 12(7) | 5 | 65 | %84 | ||
| 16 | Joël Drommel | 6,3 | 0(0) | 1(0) | 2 | 86 | %100 | ||
| 24 | Krzysztof Kurowski | 6,3 | 0(0) | 14(7) | 3 | 50 | %76 | ||
| 43 | Ruud Nijstad | 6,2 | 0(0) | 16(6) | 9 | 59 | %78 | ||
| 41 | Gijs Besselink | 6,1 | 1(0) | 34(13) | 4 | 86 | %42 | ||
| 7 | Marko Pjaca | 6,0 | 0(0) | 7(5) | 0 | 24 | %69 | ||
| 37 | Naci Ünüvar | 6,0 | 1(0) | 3(3) | 0 | 21 | %70 | ||
| 38 | Max Bruns | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 7 | %91 | ||
| 9 | Wout Weghorst | 5,9 | 2(0) | 7(4) | 0 | 26 | %63 | ||
| 29 | Aske Adelgaard 🟨 | 5,8 | 0(0) | 11(4) | 4 | 62 | %78 |