02.09.2026 15:06 · diziliş 3-5-2 — 5-3-2 · seed 610944052
Maçın akışı
⚽
8'
⚽
10'
18'
Nick Woltemadesarı kart
Ismael Saibarisarı kart
21'
⚽
28'
⚽
30'
Devre arası · 4-0
46'
⚽
⚽
52'
⚽
69'
⚽
72'
75'
Randal Kolo Muanisarı kart
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
FC Bayern Münih, Juventus karşısında 7-1'lık skorla farklı bir galibiyet aldı.
Beklenen gol (xG) tablosu 1,63 — 0,36; skor FC Bayern Münih lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Michael Olise tek başına 5 gol attı; FC Bayern Münih hücumunun merkezindeydi.
Sert bir maçtı: 30 faul ve 3 sarı kart çıktı.
İstatistikler
45%Hakimiyet55%
10Şut12
8İsabetli şut1
1,63xG0,36
286Pas350
152İsabetli pas219
10Faul20
1Sarı kart2
105 km/sEn sert şut106 km/s
Oyuncu karneleri
FC Bayern Münih
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | Michael Olise | 10,0 | 5 | 5(5) | 33(19) | 16 | 90 | %100 | |
| 14 | Luis Díaz | 9,5 | 2 | 3(2) | 45(23) | 13 | 90 | %97 | |
| 6 | Joshua Kimmich | 8,4 | 1 | 1(0) | 31(18) | 26 | 90 | %52 | |
| 44 | Josip Stanisic | 6,9 | 0(0) | 17(12) | 9 | 90 | %90 | ||
| 42 | Lennart Karl | 6,8 | 0(0) | 29(13) | 14 | 90 | %55 | ||
| 19 | Alphonso Davies | 6,7 | 0(0) | 18(13) | 5 | 90 | %85 | ||
| 34 | Ismael Saibari 🟨 | 6,5 | 1(1) | 35(10) | 22 | 90 | %76 | ||
| 2 | Dayot Upamecano | 6,2 | 0(0) | 8(6) | 3 | 90 | %95 | ||
| 8 | Tom Bischof | 6,2 | 0(0) | 38(23) | 1 | 90 | %73 | ||
| 39 | Bara Sapoko Ndiaye | 6,1 | 0(0) | 2(0) | 2 | 90 | %81 | ||
| 40 | Jonas Urbig | 6,1 | 0(0) | 1(1) | 2 | 90 | %100 | ||
| 11 | Nathaniel Brown | 6,1 | 0(0) | 5(4) | 2 | 90 | %77 | ||
| 45 | Aleksandar Pavlovic | 6,0 | 0(0) | 20(9) | 0 | 90 | %90 | ||
| 9 | Harry Kane | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 26 | Sven Ulreich | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 4 | Jonathan Tah | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 3 | Min-jae Kim | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 21 | Hiroki Ito | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 47 | David Santos Daiber | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 1 | 90 | %89 | ||
| 23 | Sacha Boey | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 27 | Konrad Laimer | 5,9 | 0(0) | 3(1) | 0 | 90 | %77 |
Juventus
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | Pape Matar Sarr | 8,2 | 1 | 1(1) | 55(36) | 7 | 90 | %75 | |
| 11 | Edon Zhegrova | 7,2 | 2(0) | 13(13) | 2 | 90 | %83 | ||
| 3 | Bremer | 7,0 | 0(0) | 16(15) | 2 | 90 | %89 | ||
| 31 | Nico González | 7,0 | 1(0) | 39(18) | 18 | 90 | %85 | ||
| 15 | Pierre Kalulu | 6,9 | 0(0) | 29(22) | 5 | 90 | %80 | ||
| 27 | Nick Woltemade 🟨 | 6,6 | 3(0) | 33(19) | 20 | 90 | %77 | ||
| 12 | Douglas Luiz | 6,6 | 1(0) | 52(31) | 6 | 90 | %86 | ||
| 26 | Jhon Lucumí | 6,5 | 0(0) | 15(10) | 0 | 90 | %87 | ||
| 25 | Guglielmo Vicario | 6,3 | 0(0) | 1(1) | 1 | 90 | %100 | ||
| 13 | Jérémie Boga | 6,2 | 1(0) | 11(11) | 4 | 90 | %72 | ||
| 9 | Randal Kolo Muani 🟨 | 6,1 | 1(0) | 21(12) | 7 | 90 | %66 | ||
| 7 | Francisco Conceição | 6,1 | 1(0) | 5(2) | 1 | 90 | %84 | ||
| 24 | Daniele Rugani | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 1 | Kamil Grabara | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 14 | Arkadiusz Milik | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 23 | Carlo Pinsoglio | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 6 | Lloyd Kelly | 6,0 | 0(0) | 12(8) | 1 | 90 | %89 | ||
| 2 | Zeki Çelik | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 32 | Juan Cabal | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 4 | Federico Gatti | 5,9 | 0(0) | 11(9) | 0 | 90 | %91 | ||
| 17 | Kerim Alajbegovic | 5,8 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %88 | ||
| 8 | Teun Koopmeiners | 5,8 | 1(0) | 37(12) | 9 | 90 | %98 |