Karakter
Hız61
Güç84
Kontrol62
Vizyon65
Bitiricilik51
Mücadele81
Refleks69
Dayanıklılık62
Sertlik73
Şans50
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (540 maç)
0
Gol
0,00 / maç
1
Asist
0,00 / maç
6,27
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %63
103 km/s
En sert şut
şut 3 (0 isabet)
8005
Pas
isabet %57 · 14,82 / maç
2417
Top çalma
4,48 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
477 / 79🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 327
42.668
Topla buluşma
79,01 / maç
1.472,0 km
Koşu
2,73 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | CP 3–6 INT | 6,5 | 0(0) | 15(8) | 9 | 2,5 | %80 | |||
| 18.10 | NFO 1–0 CP | 6,0 | 0(0) | 8(4) | 2 | 2,7 | %50 | |||
| 18.10 | SB2 1–1 CP | 6,3 | 0(0) | 26(15) | 1 | 3,3 | %62 | |||
| 18.10 | CP 0–3 B04 | 6,3 | 0(0) | 14(7) | 4 | 2,3 | %93 | |||
| 18.10 | SUN 2–0 CP | 6,7 | 0(0) | 13(10) | 2 | 2,7 | %61 | |||
| 17.10 | CP 0–1 GET | 6,6 | 0(0) | 16(11) | 4 | 3,0 | %57 | |||
| 17.10 | CP 0–3 UTR | 6,6 | 0(0) | 31(22) | 9 | 2,4 | %90 | |||
| 17.10 | GET 0–0 CP | 6,5 | 0(0) | 22(17) | 5 | 3,0 | %52 | |||
| 17.10 | CP 0–2 RB | 6,2 | 0(0) | 11(1) | 5 | 2,5 | %67 | |||
| 17.10 | FUL 3–0 CP | 6,0 | 0(0) | 11(7) | 3 | 2,7 | %70 | |||
| 17.10 | OM 2–0 CP | 6,2 | 0(0) | 13(7) | 1 | 2,4 | %72 | |||
| 17.10 | CP 0–3 MUN | 6,7 | 0(0) | 17(12) | 4 | 2,6 | %86 |