17.10.2026 09:55 · diziliş 5-3-2 — 4-3-3 · seed 2491987841 · 2 direk
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
35'
Carlos Balebasarı kart
Devre arası · 0-0
JPsarı kart
55'
60'
⚽
⇄
Abdu Conté→Alassana Jattahücum hamlesi
60'
63'
⚽
⇄
David Sousa→Henrique Araújohücum hamlesi
63'
Alassana Jattasarı kart
65'
⇄
Kaique Rocha→Rochinhahücum hamlesi
66'
⇄
João Goulart→Korede Osundinahücum hamlesi
69'
70'
⇄
Matheus Cunha→Leny Yoroskoru koruma
71'
⚽
⇄
Pedro Rosas→Evans Maurinhücum hamlesi
72'
72'
⇄
Bryan Mbeumo→Ayden Heavenskoru koruma
75'
⇄
Benjamin Sesko→Luke Shawskoru koruma
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Manchester United, deplasmanda Casa Pia AC'i 0-3 yendi.
Beklenen gol (xG) tablosu 0,32 — 1,38; skor Manchester United lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Bryan Mbeumo tek başına 2 gol attı; Manchester United hücumunun merkezindeydi.
Sert bir maçtı: 30 faul ve 3 sarı kart çıktı.
İstatistikler
54%Hakimiyet46%
10Şut11
1İsabetli şut7
0,32xG1,38
399Pas329
214İsabetli pas174
13Faul17
2Sarı kart1
99 km/sEn sert şut114 km/s
Oyuncu karneleri
Casa Pia AC
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Patrick Sequeira | 7,0 | 0(0) | 3(3) | 2 | 85 | %100 | ||
| 8 | JP 🟨 | 6,8 | 0(0) | 48(31) | 14 | 85 | %34 | ||
| 27 | Kaique Rocha | 6,7 | 0(0) | 17(12) | 4 | 61 | %86 | ||
| 29 | Jérémy Livolant | 6,6 | 4(1) | 49(31) | 5 | 85 | %64 | ||
| 18 | Benjamin Pauwels | 6,5 | 2(0) | 54(26) | 4 | 85 | %65 | ||
| 11 | Rochinha | 6,3 | 0(0) | 15(9) | 1 | 24 | %63 | ||
| 80 | Lawrence Ofori | 6,3 | 1(0) | 61(28) | 5 | 85 | %83 | ||
| 4 | João Goulart | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 4 | 63 | %86 | ||
| 10 | João Rego | 6,2 | 0(0) | 55(27) | 0 | 85 | %52 | ||
| 5 | Abdu Conté | 6,2 | 0(0) | 28(13) | 1 | 55 | %77 | ||
| 14 | Henrique Araújo | 6,1 | 1(0) | 9(3) | 1 | 27 | %57 | ||
| 13 | Korede Osundina | 6,0 | 1(0) | 9(5) | 0 | 21 | %70 | ||
| 16 | Evans Maurin | 6,0 | 0(0) | 5(4) | 0 | 19 | %63 | ||
| 75 | Pedro Rosas | 5,9 | 0(0) | 10(6) | 0 | 66 | %95 | ||
| 15 | Alassana Jatta 🟨 | 5,8 | 1(0) | 15(9) | 0 | 29 | %55 | ||
| 43 | David Sousa | 5,6 | 0(0) | 20(6) | 0 | 58 | %88 |
Manchester United
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | Bryan Mbeumo | 10,0 | 2 | 5(5) | 53(29) | 27 | 66 | %99 | |
| 37 | Kobbie Mainoo | 8,4 | 1 | 1(0) | 47(20) | 30 | 85 | %68 | |
| 30 | Benjamin Sesko | 8,3 | 1 | 1 | 1(1) | 23(9) | 5 | 69 | %97 |
| 6 | Lisandro Martínez | 7,2 | 0(0) | 20(14) | 14 | 85 | %77 | ||
| 20 | Carlos Baleba 🟨 | 7,1 | 3(0) | 51(25) | 29 | 85 | %68 | ||
| 18 | Youri Tielemans | 7,0 | 0(0) | 46(19) | 23 | 85 | %69 | ||
| 3 | Noussair Mazraoui | 6,8 | 0(0) | 15(12) | 1 | 85 | %91 | ||
| 4 | Matthijs de Ligt | 6,6 | 0(0) | 14(10) | 2 | 85 | %85 | ||
| 2 | Diogo Dalot | 6,5 | 0(0) | 18(12) | 3 | 85 | %97 | ||
| 10 | Matheus Cunha | 6,3 | 1(1) | 24(13) | 6 | 64 | %97 | ||
| 1 | Senne Lammens | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 85 | %100 | ||
| 26 | Ayden Heaven | 6,1 | 0(0) | 8(7) | 1 | 18 | %67 | ||
| 23 | Luke Shaw | 6,1 | 0(0) | 5(2) | 1 | 16 | %75 | ||
| 15 | Leny Yoro | 6,0 | 0(0) | 4(1) | 1 | 21 | %78 |