Karakter
Hız85
Güç98
Kontrol81
Vizyon82
Bitiricilik69
Mücadele99
Refleks92
Dayanıklılık83
Sertlik48
Şans12
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (28 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,33
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %75
111 km/s
En sert şut
şut 1 (0 isabet)
400
Pas
isabet %74 · 14,29 / maç
107
Top çalma
3,82 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
24 / 5🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 10
2.484
Topla buluşma
88,71 / maç
94,9 km
Koşu
3,39 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | CHE 2–0 LEC | 6,3 | 0(0) | 12(10) | 7 | 3,9 | %68 | |||
| 02.09 | AB 0–0 CHE | 7,1 | 0(0) | 19(17) | 6 | 3,7 | %61 | |||
| 02.09 | CHE 1–1 ARS | 6,3 | 0(0) | 15(10) | 13 | 4,0 | %50 | |||
| 02.09 | RSO 0–1 CHE | 6,9 | 0(0) | 19(15) | 3 | 3,9 | %72 | |||
| 02.09 | CHE 2–1 EVE | 6,7 | 0(0) | 17(13) | 1 | 4,1 | %86 | |||
| 02.09 | CHE 3–0 ARI | 7,0 | 0(0) | 25(23) | 0 | 3,7 | %97 | |||
| 02.09 | CHE 1–0 HC | 6,6 | 0(0) | 24(15) | 5 | 3,8 | %78 | |||
| 02.09 | CHE 3–0 VEN | 6,6 | 0(0) | 21(15) | 2 | 3,8 | %92 | |||
| 02.09 | CHE 3–1 FIO | 4,0 | 0(0) | 5(4) | 5 | 2,9 | %99 | |||
| 02.09 | CHE 0–2 AB | 6,1 | 0(0) | 12(8) | 2 | 2,8 | %94 | |||
| 02.09 | RBL 1–0 CHE | 6,1 | 0(0) | 5(4) | 1 | 2,8 | %86 | |||
| 02.09 | TOT 1–1 CHE | 6,7 | 0(0) | 20(15) | 3 | 3,6 | %79 |