18.10.2026 10:49 · diziliş 4-2-3-1 — 3-5-2 · seed 417968071
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
24'
Maxence Lacroixsarı kart
Devre arası · 0-0
⚽
58'
60'
⇄
Malo Gusto→Pedro Netohücum hamlesi
63'
⇄
Levi Colwill→Geovany Quendahücum hamlesi
63'
Geovany Quendasarı kart
66'
⇄
Maxence Lacroix→Emmanuel Emeghahücum hamlesi
⇄
Folarin Balogun→Sadibou Sanéskoru koruma
70'
Jordan Tezesarı kart
80'
⇄
Stanis Idumbo→Pape Cabralyorgunluk
83'
⇄
Edan Diop→Matthis Ablineyorgunluk
86'
⇄
Matthis Abline→Nazinhoskoru koruma
88'
Aleksandr Golovinsarı kart
89'
⚽
91'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
AS Monaco, Chelsea FC karşısında 2-0'lık skorla net biçimde kazandı.
Beklenen gol (xG) tablosu 0,40 — 0,37; skor AS Monaco lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Sahanın en iyisi Folarin Balogun oldu (7,9); AS Monaco adına en çok o üretti.
İstatistikler
46%Hakimiyet54%
13Şut13
2İsabetli şut2
0,40xG0,37
282Pas335
148İsabetli pas202
12Faul11
2Sarı kart2
113 km/sEn sert şut111 km/s
Oyuncu karneleri
AS Monaco
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | Folarin Balogun | 7,9 | 1 | 6(1) | 22(7) | 14 | 65 | %91 | |
| 8 | Lamine Camara | 7,6 | 0(0) | 29(19) | 26 | 86 | %70 | ||
| 20 | Nazinho | 7,5 | 1 | 0(1) | 1(0) | 2 | 3 | %93 | |
| 37 | Edan Diop | 7,1 | 4(0) | 48(32) | 12 | 80 | %51 | ||
| 28 | Mamadou Coulibaly | 6,7 | 2(0) | 53(28) | 9 | 86 | %86 | ||
| 16 | Philipp Köhn | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 0 | 86 | %100 | ||
| 17 | Stanis Idumbo | 6,4 | 0(0) | 48(26) | 6 | 77 | %55 | ||
| 5 | Thilo Kehrer | 6,3 | 0(0) | 17(7) | 6 | 86 | %71 | ||
| 11 | Matthis Abline | 6,2 | 0(0) | 3(1) | 3 | 3 | %88 | ||
| 72 | Sadibou Sané | 6,1 | 0(0) | 3(1) | 1 | 21 | %73 | ||
| 13 | Christian Mawissa | 6,1 | 0(0) | 8(6) | 3 | 86 | %62 | ||
| 2 | Vanderson | 6,0 | 0(0) | 7(4) | 1 | 86 | %79 | ||
| 19 | Pape Cabral | 5,9 | 0(0) | 4(0) | 0 | 9 | %81 | ||
| 10 | Aleksandr Golovin 🟨 | 5,9 | 1(0) | 26(10) | 10 | 86 | %63 | ||
| 4 | Jordan Teze 🟨 | 5,7 | 0(0) | 12(6) | 6 | 86 | %77 |
Chelsea FC
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | Moisés Caicedo | 7,2 | 0(0) | 40(20) | 22 | 86 | %91 | ||
| 9 | João Pedro | 7,2 | 6(1) | 28(16) | 19 | 86 | %93 | ||
| 10 | Cole Palmer | 7,0 | 3(0) | 52(32) | 11 | 86 | %91 | ||
| 6 | Levi Colwill | 6,9 | 0(0) | 19(16) | 4 | 59 | %90 | ||
| 41 | Estêvão | 6,9 | 1(1) | 23(12) | 10 | 86 | %83 | ||
| 4 | Valentín Barco | 6,8 | 0(0) | 38(22) | 10 | 86 | %84 | ||
| 17 | Morgan Rogers | 6,7 | 0(0) | 39(26) | 5 | 86 | %92 | ||
| 5 | Maxence Lacroix 🟨 | 6,6 | 0(0) | 16(14) | 3 | 61 | %96 | ||
| 23 | Geovany Quenda 🟨 | 6,4 | 2(0) | 15(12) | 3 | 27 | %72 | ||
| 45 | Roméo Lavia | 6,3 | 0(0) | 30(17) | 1 | 86 | %95 | ||
| 39 | Mike Penders | 6,1 | 0(0) | 2(2) | 1 | 86 | %100 | ||
| 22 | Emmanuel Emegha | 6,1 | 0(0) | 6(3) | 2 | 25 | %76 | ||
| 27 | Malo Gusto | 5,8 | 0(0) | 12(8) | 1 | 56 | %93 | ||
| 7 | Pedro Neto | 5,5 | 1(0) | 15(2) | 2 | 30 | %97 |