Karakter
Hız56
Güç98
Kontrol84
Vizyon81
Bitiricilik53
Mücadele92
Refleks95
Dayanıklılık59
Sertlik49
Şans62
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (28 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,42
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
35
Pas
isabet %83 · 1,25 / maç
14
Top çalma
0,50 / maç
51
Kurtarış
1,82 / maç
2 / 0🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 4
662
Topla buluşma
23,64 / maç
71,8 km
Koşu
2,56 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | CHE 2–0 LEC | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 2,7 | %99 | ||
| 02.09 | AB 0–0 CHE | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 1 | 2,8 | %98 | ||
| 02.09 | CHE 1–1 ARS | 6,4 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2 | 3,0 | %99 | ||
| 02.09 | RSO 0–1 CHE | 6,0 | 0(0) | 3(3) | 0 | 2,5 | %100 | |||
| 02.09 | CHE 2–1 EVE | 6,4 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2 | 3,0 | %99 | ||
| 02.09 | CHE 3–0 ARI | 6,9 | 0(0) | 2(2) | 0 | 4 | 3,1 | %100 | ||
| 02.09 | CHE 1–0 HC | 6,7 | 0(0) | 0(0) | 1 | 3 | 2,6 | %99 | ||
| 02.09 | CHE 3–0 VEN | 6,8 | 0(0) | 5(5) | 1 | 3 | 2,7 | %99 | ||
| 02.09 | CHE 3–1 FIO | 6,8 | 0(0) | 2(1) | 2 | 3 | 2,5 | %99 | ||
| 02.09 | CHE 0–2 AB | 6,6 | 0(0) | 3(1) | 2 | 3 | 2,6 | %100 | ||
| 02.09 | RBL 1–0 CHE | 6,4 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2 | 2,7 | %99 | ||
| 02.09 | TOT 1–1 CHE | 6,7 | 0(0) | 3(2) | 0 | 3 | 2,5 | %100 |