Karakter
Hız50
Güç78
Kontrol69
Vizyon69
Bitiricilik37
Mücadele77
Refleks86
Dayanıklılık66
Sertlik5
Şans40
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (1100 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,67
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
2314
Pas
isabet %68 · 2,10 / maç
1100
Top çalma
1,00 / maç
2993
Kurtarış
2,72 / maç
27 / 4🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 206
38.500
Topla buluşma
35,00 / maç
2.940,6 km
Koşu
2,67 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | AS 0–1 P0 | 6,1 | 0(0) | 2(1) | 2 | 2,4 | %99 | |||
| 18.10 | DA 3–3 P0 | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 1 | 2,7 | %98 | |||
| 18.10 | SAS 2–2 P0 | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 1 | 2 | 2,6 | %96 | ||
| 18.10 | TS 0–0 P0 | 6,4 | 0(0) | 2(1) | 0 | 2 | 2,6 | %100 | ||
| 18.10 | NFO 1–0 P0 | 7,2 | 0(0) | 2(0) | 1 | 5 | 2,7 | %100 | ||
| 18.10 | AJA 2–0 P0 | 6,1 | 0(0) | 1(0) | 2 | 2,5 | %100 | |||
| 18.10 | P0 1–2 SUN | 6,6 | 0(0) | 4(4) | 2 | 2 | 2,7 | %100 | ||
| 18.10 | P0 2–5 CHE | 6,5 | 0(0) | 5(3) | 0 | 2 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | CRY 1–3 P0 | 7,2 | 0(0) | 2(1) | 2 | 5 | 2,7 | %100 | ||
| 18.10 | EVE 2–2 P0 | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 1 | 2,7 | %100 | ||
| 18.10 | P0 1–2 MIL | 6,7 | 0(0) | 2(1) | 0 | 3 | 2,7 | %100 | ||
| 17.10 | TOR 0–1 P0 | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 0 | 2,5 | %100 |