17.10.2026 22:12 · diziliş 4-4-2 — 4-2-3-1 · seed 3111170575 · 1 direk
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
41'
⚽
Devre arası · 0-1
⇄
Pietro Comuzzo→Ché Adamshücum hamlesi
60'
⇄
Rafik Belghali→Sandro Kulenovićhücum hamlesi
62'
70'
⇄
Rayan Philippe→Ruben Müllerskoru koruma
73'
⇄
Tom Baack→Luka Duricyorgunluk
76'
⇄
Raphael Obermair→Niklas Mohryorgunluk
⇄
Giovanni Simeone→Tino Anjorinyorgunluk
78'
78'
⇄
Jano ter Horst→Jonah Stickeryorgunluk
81'
⇄
Laurin Ulrich→Clemens Lippmannyorgunluk
⇄
Nikola Vlašić→Emirhan İlkhanyorgunluk
84'
⇄
Rolando Mandragora→Gaetano Oristanioyorgunluk
88'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
SC Paderborn 07, deplasmanda Torino FC'i 0-1 yendi.
Topa daha çok Torino FC sahip oldu (%59), ama şutta üstünlük SC Paderborn 07'taydı (10-4).
Sahanın en iyisi Rayan Philippe oldu (8,1); SC Paderborn 07 adına en çok o üretti.
İstatistikler
59%Hakimiyet41%
4Şut10
0İsabetli şut2
0,00xG0,27
399Pas271
247İsabetli pas139
8Faul8
0Sarı kart0
103 km/sEn sert şut98 km/s
Oyuncu karneleri
Torino FC
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | Rolando Mandragora | 7,4 | 0(0) | 53(27) | 22 | 84 | %55 | ||
| 9 | Daniel Bragança | 7,1 | 0(0) | 67(33) | 21 | 87 | %69 | ||
| 4 | Nathan Patterson | 6,9 | 0(0) | 26(20) | 5 | 87 | %63 | ||
| 23 | Saúl Coco | 6,9 | 0(0) | 23(19) | 2 | 87 | %53 | ||
| 15 | Pietro Comuzzo | 6,8 | 0(0) | 22(18) | 0 | 58 | %81 | ||
| 2 | Rafik Belghali | 6,8 | 0(0) | 20(16) | 3 | 60 | %80 | ||
| 66 | Gvidas Gineitis | 6,7 | 0(0) | 30(21) | 3 | 87 | %52 | ||
| 10 | Nikola Vlašić | 6,7 | 0(0) | 33(21) | 8 | 80 | %55 | ||
| 7 | Zakaria Aboukhlal | 6,5 | 1(0) | 49(27) | 9 | 87 | %62 | ||
| 18 | Giovanni Simeone | 6,5 | 0(0) | 42(24) | 3 | 74 | %55 | ||
| 17 | Sandro Kulenović | 6,4 | 2(0) | 14(7) | 6 | 27 | %50 | ||
| 20 | Lucas Perri | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 87 | %100 | ||
| 14 | Tino Anjorin | 6,1 | 1(0) | 6(4) | 2 | 13 | %78 | ||
| 11 | Gaetano Oristanio | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 3 | %89 | ||
| 6 | Emirhan İlkhan | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 0 | 7 | %92 | ||
| 19 | Ché Adams | 5,9 | 0(0) | 11(7) | 0 | 30 | %67 |
SC Paderborn 07
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | Rayan Philippe | 8,1 | 1 | 3(2) | 40(17) | 13 | 67 | %75 | |
| 23 | Raphael Obermair | 7,2 | 3(0) | 52(29) | 19 | 72 | %49 | ||
| 22 | Mattes Hansen | 6,9 | 0(0) | 13(12) | 0 | 87 | %34 | ||
| 28 | Laurin Ulrich | 6,9 | 0(0) | 22(10) | 22 | 77 | %41 | ||
| 5 | Santiago Castañeda | 6,7 | 1(0) | 16(4) | 23 | 87 | %34 | ||
| 17 | Laurin Curda | 6,4 | 0(0) | 38(20) | 4 | 87 | %38 | ||
| 8 | Luka Duric | 6,2 | 0(0) | 4(3) | 4 | 18 | %57 | ||
| 24 | Niklas Mohr | 6,1 | 0(0) | 6(4) | 3 | 15 | %60 | ||
| 6 | Tom Baack | 6,1 | 3(0) | 43(16) | 7 | 69 | %52 | ||
| 25 | Tjark Scheller | 6,1 | 0(0) | 12(10) | 1 | 87 | %34 | ||
| 3 | Jonah Sticker | 6,1 | 0(0) | 2(1) | 1 | 13 | %72 | ||
| 21 | Jano ter Horst | 6,1 | 0(0) | 4(3) | 1 | 75 | %46 | ||
| 33 | Marcel Hoffmeier | 6,1 | 0(0) | 8(3) | 1 | 87 | %34 | ||
| 2 | Ruben Müller | 6,0 | 0(0) | 6(5) | 1 | 20 | %57 | ||
| 29 | Clemens Lippmann | 6,0 | 0(0) | 3(1) | 0 | 10 | %70 | ||
| 15 | Nahuel Noll | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 0 | 87 | %100 |