17.10.2026 23:35 · diziliş 4-3-3 — 4-2-3-1 · seed 4241397268
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
⚽
1'
⚽
3'
Daniel Maldinisarı kart
34'
Devre arası · 2-0
60'
⇄
Samet Akaydin→Paul Onuachuhücum hamlesi
⇄
Kevin Carlos→Alieu Faderasakatlık
60'
60'
Ernest Mucisarı kart
63'
⇄
Cenk Özkacar→Aral Şimşirhücum hamlesi
66'
⇄
Mustafa Eskihellaç→Noah Saviolohücum hamlesi
⚽
66'
69'
⇄
Wagner Pina→Cihan Çanakhücum hamlesi
⇄
Paul Mendy→Zé Pedroskoru koruma
70'
⚽
70'
⇄
Alieu Fadera→Giuseppe Aurelioskoru koruma
73'
77'
⇄
Ozan Tufan→René Mitongoyorgunluk
⇄
Daniel Maldini→Yanis Massolinsakatlık
83'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Cagliari Calcio, Trabzonspor karşısında 4-0'lık skorla farklı bir galibiyet aldı.
Topa daha çok Trabzonspor sahip oldu (%63), ama sonucu Cagliari Calcio aldı.
Beklenen gol (xG) tablosu 1,37 — 0,10; skor Cagliari Calcio lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Sahanın en iyisi Paul Mendy oldu (8,9); Cagliari Calcio adına en çok o üretti.
İstatistikler
37%Hakimiyet63%
9Şut9
5İsabetli şut1
1,37xG0,10
258Pas420
121İsabetli pas259
11Faul11
1Sarı kart1
106 km/sEn sert şut94 km/s
Oyuncu karneleri
Cagliari Calcio
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 | Paul Mendy | 8,9 | 1 | 1 | 3(2) | 42(18) | 12 | 66 | %70 |
| 11 | M'Bala Nzola | 8,7 | 1 | 1 | 3(1) | 39(16) | 9 | 86 | %87 |
| 10 | Jacopo Fazzini | 8,3 | 1 | 1(1) | 44(18) | 17 | 86 | %60 | |
| 39 | Alieu Fadera | 7,4 | 1 | 1(1) | 8(4) | 0 | 11 | %96 | |
| 8 | Michel Adopo | 7,0 | 0(0) | 39(16) | 22 | 86 | %73 | ||
| 1 | Elia Caprile | 6,3 | 0(0) | 2(1) | 1 | 86 | %99 | ||
| 70 | Daniel Maldini 🟨 | 6,3 | 0(0) | 22(10) | 21 | 78 | %80 | ||
| 9 | Kevin Carlos | 6,3 | 1(0) | 16(9) | 6 | 58 | %85 | ||
| 33 | Adam Obert | 6,2 | 0(0) | 7(5) | 5 | 86 | %78 | ||
| 2 | Zé Pedro | 6,2 | 0(0) | 8(6) | 4 | 20 | %60 | ||
| 3 | Yukinari Sugawara | 6,2 | 0(0) | 12(9) | 3 | 86 | %80 | ||
| 7 | Yanis Massolin | 6,1 | 0(0) | 2(1) | 2 | 8 | %80 | ||
| 15 | Juan Rodríguez | 6,1 | 0(0) | 7(3) | 6 | 86 | %58 | ||
| 24 | Giuseppe Aurelio | 6,1 | 0(0) | 3(2) | 1 | 18 | %78 | ||
| 22 | Raphael Kofler | 6,1 | 0(0) | 7(3) | 2 | 86 | %62 |
Trabzonspor
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39 | Cenk Özkacar | 7,4 | 0(0) | 29(26) | 10 | 60 | %75 | ||
| 19 | Mustafa Eskihellaç | 7,1 | 0(0) | 25(20) | 7 | 63 | %78 | ||
| 6 | Fabinho | 7,0 | 0(0) | 51(31) | 17 | 86 | %63 | ||
| 11 | Ozan Tufan | 6,8 | 1(0) | 68(41) | 8 | 73 | %55 | ||
| 7 | Ernest Muci 🟨 | 6,8 | 0(0) | 60(39) | 14 | 86 | %76 | ||
| 10 | Mohamed Salah | 6,6 | 5(0) | 28(14) | 9 | 86 | %65 | ||
| 8 | Benjamin Bouchouari | 6,6 | 2(0) | 46(24) | 8 | 86 | %73 | ||
| 2 | Cihan Çanak | 6,5 | 0(0) | 13(9) | 1 | 21 | %73 | ||
| 20 | Wagner Pina | 6,4 | 0(0) | 19(10) | 4 | 65 | %91 | ||
| 70 | Noah Saviolo | 6,3 | 0(0) | 8(6) | 6 | 24 | %72 | ||
| 57 | Melih Kabasakal | 6,3 | 0(0) | 40(22) | 3 | 86 | %38 | ||
| 24 | André Onana | 6,3 | 0(0) | 0(0) | 1 | 86 | %99 | ||
| 58 | Aral Şimşir | 6,2 | 1(1) | 9(6) | 4 | 26 | %84 | ||
| 49 | René Mitongo | 6,1 | 0(0) | 4(2) | 1 | 13 | %69 | ||
| 30 | Paul Onuachu | 6,0 | 0(0) | 9(2) | 1 | 29 | %77 | ||
| 4 | Samet Akaydin | 6,0 | 0(0) | 11(7) | 0 | 57 | %73 |