02.09.2026 13:25 · diziliş 5-3-2 — 4-4-2 · seed 867012878 · 1 direk
Maçın akışı
13'
Andrija Bulatovicsarı kart
19'
Ismaëlo Ganiousarı kart
Devre arası · 0-0
⚽
56'
Nathan De Catsarı kart
82'
83'
⚽
85'
⚽
⚽
88'
⚽
89'
89'
⚽
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
TSG 1899 Hoffenheim — RC Lens maçı 3-3 berabere bitti; eşitliği getiren gol 89. dakikada geldi.
Topa daha çok RC Lens sahip oldu (%59), ama şutta üstünlük TSG 1899 Hoffenheim'taydı (11-10).
Beklenen gol (xG) tablosu 2,32 — 0,64; skor RC Lens lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Adam Hlozek tek başına 2 gol attı; TSG 1899 Hoffenheim hücumunun merkezindeydi.
Robin Risser 8 kurtarış yaptı; RC Lens kalesini ayakta tutan oydu.
İstatistikler
41%Hakimiyet59%
11Şut10
11İsabetli şut4
2,32xG0,64
287Pas352
169İsabetli pas208
9Faul12
1Sarı kart2
106 km/sEn sert şut104 km/s
Oyuncu karneleri
TSG 1899 Hoffenheim
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | Adam Hlozek | 8,8 | 2 | 1(2) | 1(1) | 1 | 90 | %100 | |
| 7 | Leon Avdullahu | 8,5 | 3(6) | 56(31) | 29 | 90 | %95 | ||
| 19 | Tim Lemperle | 8,5 | 1 | 3(2) | 41(22) | 18 | 90 | %92 | |
| 8 | Patrick Wimmer | 7,0 | 2(1) | 39(17) | 15 | 90 | %94 | ||
| 18 | Wouter Burger | 6,9 | 1(0) | 28(17) | 12 | 90 | %95 | ||
| 5 | Ozan Kabak | 6,9 | 0(0) | 15(12) | 3 | 90 | %100 | ||
| 21 | Albian Hajdari | 6,8 | 0(0) | 19(13) | 6 | 90 | %100 | ||
| 15 | Valentin Gendrey | 6,6 | 0(0) | 15(10) | 2 | 90 | %100 | ||
| 2 | Robin Hranac | 6,3 | 1(0) | 12(10) | 4 | 90 | %99 | ||
| 39 | Mats Rots | 6,3 | 0(0) | 10(9) | 5 | 90 | %99 | ||
| 37 | Luca Philipp | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 90 | %100 | ||
| 28 | Koki Machida | 6,2 | 0(0) | 5(2) | 4 | 90 | %88 | ||
| 17 | Nathan De Cat 🟨 | 6,1 | 0(0) | 35(16) | 12 | 90 | %96 | ||
| 27 | Andrej Kramaric | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 14 | Adam Daghim | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 9 | Max Moerstedt | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 20 | Bambasé Conté | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 16 | Luis Engelns | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 36 | Lúkas Petersson | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 35 | Arthur Chaves | 6,0 | 0(0) | 9(7) | 2 | 90 | %98 | ||
| 4 | Sean Dulic | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 13 | Bernardo | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 90 | %95 | ||
| 34 | Vladimír Coufal | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 29 | Natnael Abraha | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 32 | Cajetan Lenz | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 |
RC Lens
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | Abdallah Sima | 9,4 | 2 | 2(3) | 13(9) | 6 | 90 | %98 | |
| 28 | Junior Kadile | 8,4 | 1 | 1 | 1(1) | 10(6) | 4 | 90 | %97 |
| 40 | Robin Risser | 8,0 | 0(0) | 3(3) | 2 | 90 | %99 | ||
| 29 | Franjo Ivanović | 7,0 | 2(0) | 41(28) | 9 | 90 | %99 | ||
| 8 | Yacine Titraoui | 6,8 | 1(0) | 49(23) | 18 | 90 | %97 | ||
| 20 | Jean-Clair Todibo | 6,8 | 0(0) | 16(12) | 4 | 90 | %92 | ||
| 21 | Amadou Haidara | 6,7 | 1(0) | 40(28) | 2 | 90 | %99 | ||
| 5 | Andrija Bulatovic 🟨 | 6,7 | 0(0) | 37(20) | 20 | 90 | %97 | ||
| 14 | Matthieu Udol | 6,6 | 0(0) | 20(12) | 7 | 90 | %86 | ||
| 23 | Saud Abdulhamid | 6,5 | 0(0) | 19(10) | 7 | 90 | %94 | ||
| 11 | Odsonne Édouard | 6,5 | 1(0) | 33(18) | 7 | 90 | %100 | ||
| 27 | Michaël Cuisance | 6,2 | 0(0) | 46(22) | 1 | 90 | %96 | ||
| 22 | Michal Skoras | 6,1 | 2(0) | 4(1) | 1 | 90 | %100 | ||
| 25 | Ismaëlo Ganiou 🟨 | 6,1 | 0(0) | 15(10) | 3 | 90 | %88 | ||
| 38 | Mezian Mesloub | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 9 | Thorgan Hazard | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 2 | Ruben Aguilar | 6,0 | 0(0) | 4(4) | 0 | 90 | %95 | ||
| 31 | Souleymane Sagnan | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 3 | Maik Nawrocki | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 32 | Kyllian Antonio | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 60 | Ilan Jourdren | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 1 | Régis Gurtner | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 16 | Mathieu Gorgelin | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 7 | Florian Sotoca | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 0 | 90 | %89 |