18.10.2026 12:10 · diziliş 4-2-3-1 — 5-3-2 · seed 4072516114 · 1 direk
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
6'
David Soriasarı kart
⚽
45'
Devre arası · 1-0
⚽
48'
⚽
56'
60'
⇄
Johan Mojica→Iván Azónhücum hamlesi
62'
⇄
Abdel Abqar→Borja Mayoralhücum hamlesi
65'
⇄
Sebastián Boselli→Juanmihücum hamlesi
⇄
Timothé Nkada→Lucas Maronnierskoru koruma
70'
Lucas Maronniersarı kart
71'
⇄
Dermane Karim→Alexandre Phliponeauyorgunluk
75'
⇄
Hugo Picard→Roman Murcyyorgunluk
78'
⇄
Paolo Gozzi→Anis Ouzenadjiyorgunluk
86'
87'
⇄
Borja Mayoral→Yvan Neyouyorgunluk
⇄
Antoine Mille→Jérémy Le Douaronyorgunluk
90'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
ESTAC Troyes, Getafe CF karşısında 3-0'lık skorla farklı bir galibiyet aldı.
Topa daha çok Getafe CF sahip oldu (%59), ama sonucu ESTAC Troyes aldı.
Beklenen gol (xG) tablosu 1,22 — 0,25; skor ESTAC Troyes lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Sahanın en iyisi Iron Gomis oldu (8,1); ESTAC Troyes adına en çok o üretti.
İstatistikler
41%Hakimiyet59%
9Şut13
6İsabetli şut1
1,22xG0,25
268Pas377
158İsabetli pas247
8Faul3
1Sarı kart1
100 km/sEn sert şut106 km/s
Oyuncu karneleri
ESTAC Troyes
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Iron Gomis | 8,1 | 1 | 0(1) | 45(30) | 9 | 88 | %57 | |
| 9 | Timothé Nkada | 7,8 | 1 | 5(1) | 34(14) | 10 | 68 | %83 | |
| 22 | Hugo Picard | 7,7 | 1 | 0(1) | 25(7) | 15 | 75 | %54 | |
| 29 | Dermane Karim | 7,7 | 4(3) | 45(23) | 21 | 73 | %55 | ||
| 17 | Antoine Mille | 7,2 | 0(0) | 27(18) | 17 | 87 | %55 | ||
| 8 | Mouhamed Diop | 7,2 | 0(0) | 14(8) | 22 | 88 | %56 | ||
| 5 | Paolo Gozzi | 6,9 | 0(0) | 13(11) | 3 | 84 | %55 | ||
| 26 | Alexandre Phliponeau | 6,9 | 0(0) | 13(10) | 5 | 15 | %64 | ||
| 44 | Yvann Titi | 6,7 | 0(0) | 17(13) | 2 | 88 | %68 | ||
| 33 | Patrick Beach | 6,2 | 0(0) | 2(2) | 0 | 88 | %100 | ||
| 4 | Junior Diaz | 6,2 | 0(0) | 8(5) | 4 | 88 | %69 | ||
| 6 | Jérémy Le Douaron | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | %91 | ||
| 35 | Roman Murcy | 6,0 | 0(0) | 12(6) | 0 | 13 | %70 | ||
| 3 | Anis Ouzenadji | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 1 | 4 | %89 | ||
| 14 | Ismaël Boura | 6,0 | 0(0) | 4(4) | 0 | 88 | %79 | ||
| 2 | Lucas Maronnier 🟨 | 5,6 | 0(0) | 9(7) | 0 | 20 | %65 |
Getafe CF
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Mario Martín | 7,3 | 0(0) | 41(23) | 21 | 88 | %60 | ||
| 11 | Ramón Terrats | 6,9 | 0(0) | 46(30) | 8 | 88 | %56 | ||
| 23 | Orel Mangala | 6,8 | 0(0) | 42(27) | 6 | 88 | %58 | ||
| 5 | Abdel Abqar | 6,8 | 0(0) | 25(18) | 4 | 61 | %87 | ||
| 22 | Johan Mojica | 6,8 | 0(0) | 23(18) | 3 | 58 | %82 | ||
| 21 | Andrés García | 6,7 | 0(0) | 39(30) | 0 | 88 | %80 | ||
| 10 | Martín Satriano | 6,7 | 7(0) | 32(17) | 9 | 88 | %62 | ||
| 15 | Sebastián Boselli | 6,7 | 0(0) | 36(28) | 0 | 64 | %84 | ||
| 24 | Zaid Romero | 6,7 | 0(0) | 30(20) | 3 | 88 | %66 | ||
| 19 | Enes Ünal | 6,4 | 3(0) | 31(19) | 4 | 88 | %60 | ||
| 2 | Iván Azón | 6,3 | 2(1) | 11(4) | 3 | 30 | %56 | ||
| 13 | David Soria 🟨 | 6,2 | 0(0) | 2(2) | 0 | 88 | %98 | ||
| 9 | Borja Mayoral | 6,1 | 1(0) | 11(7) | 2 | 24 | %55 | ||
| 7 | Juanmi | 6,0 | 0(0) | 5(3) | 0 | 24 | %62 | ||
| 16 | Yvan Neyou | 6,0 | 0(0) | 3(1) | 0 | 3 | %90 |