18.10.2026 09:39 · diziliş 5-3-2 — 5-3-2 · seed 1663571406
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
⚽
33'
45'
Santiago Castañedasarı kart
Devre arası · 1-0
60'
⇄
Ruben Müller→Deniz Zeitlerhücum hamlesi
62'
⇄
Tjark Scheller→Gabriel Vidovichücum hamlesi
65'
⇄
Jano ter Horst→Steffen Tiggeshücum hamlesi
67'
⇄
Marcel Hoffmeier→Oliver Batista Meierhücum hamlesi
⇄
Dan Ndoye→Ola Ainaskoru koruma
70'
70'
⇄
Mattes Hansen→Stefano Marinohücum hamlesi
72'
Oliver Batista Meiersarı kart
⇄
Liam Delap→Jair Cunhaskoru koruma
73'
⇄
Nicolás Domínguez→James McAteeyorgunluk
77'
⇄
Xaver Schlager→Callum Hudson-Odoiyorgunluk
86'
⇄
Nikola Milenković→Luca Netzyorgunluk
88'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Nottingham Forest, SC Paderborn 07 karşısında 1-0'lık skorla tek golle kazandı.
Sahanın en iyisi Dan Ndoye oldu (8,5); Nottingham Forest adına en çok o üretti.
Nahuel Noll 5 kurtarış yaptı; SC Paderborn 07 kalesini ayakta tutan oydu.
İstatistikler
52%Hakimiyet48%
11Şut11
6İsabetli şut2
1,31xG0,38
381Pas284
223İsabetli pas130
8Faul8
0Sarı kart2
110 km/sEn sert şut104 km/s
Oyuncu karneleri
Nottingham Forest
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | Dan Ndoye | 8,5 | 1 | 3(2) | 55(26) | 15 | 67 | %73 | |
| 19 | Liam Delap | 7,8 | 1 | 3(1) | 50(27) | 13 | 69 | %77 | |
| 8 | Nicolás Domínguez | 7,4 | 4(1) | 50(24) | 22 | 73 | %55 | ||
| 31 | Nikola Milenković | 7,3 | 0(1) | 26(20) | 12 | 85 | %51 | ||
| 2 | Ousmane Diomande | 7,1 | 0(0) | 24(18) | 11 | 87 | %53 | ||
| 5 | Murillo | 7,1 | 0(0) | 14(14) | 2 | 87 | %80 | ||
| 21 | Xaver Schlager | 7,0 | 1(0) | 40(27) | 14 | 82 | %55 | ||
| 10 | Morgan Gibbs-White | 6,9 | 0(0) | 44(20) | 17 | 87 | %58 | ||
| 27 | Daniel Muñoz | 6,9 | 0(1) | 27(20) | 2 | 87 | %50 | ||
| 3 | Neco Williams | 6,8 | 0(0) | 18(13) | 5 | 87 | %72 | ||
| 12 | John Victor | 6,6 | 0(0) | 1(0) | 3 | 87 | %100 | ||
| 34 | Ola Aina | 6,2 | 0(0) | 4(3) | 5 | 20 | %79 | ||
| 23 | Jair Cunha | 6,2 | 0(0) | 10(5) | 4 | 18 | %65 | ||
| 25 | Luca Netz | 6,1 | 0(0) | 3(1) | 2 | 3 | %89 | ||
| 7 | Callum Hudson-Odoi | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 0 | 5 | %87 | ||
| 24 | James McAtee | 5,9 | 0(0) | 13(4) | 2 | 14 | %76 |
SC Paderborn 07
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | Nahuel Noll | 7,2 | 0(0) | 2(0) | 1 | 87 | %100 | ||
| 9 | Rayan Philippe | 7,0 | 4(1) | 43(23) | 11 | 87 | %41 | ||
| 28 | Laurin Ulrich | 6,9 | 1(0) | 56(15) | 22 | 87 | %34 | ||
| 18 | Marvin Pieringer | 6,6 | 3(1) | 32(12) | 12 | 87 | %41 | ||
| 33 | Marcel Hoffmeier | 6,5 | 0(0) | 12(6) | 9 | 65 | %61 | ||
| 21 | Jano ter Horst | 6,5 | 0(0) | 10(7) | 12 | 62 | %65 | ||
| 17 | Laurin Curda | 6,4 | 1(0) | 35(16) | 14 | 87 | %35 | ||
| 22 | Mattes Hansen | 6,3 | 0(0) | 9(7) | 5 | 67 | %60 | ||
| 5 | Santiago Castañeda 🟨 | 6,3 | 0(0) | 33(14) | 14 | 87 | %34 | ||
| 30 | Stefano Marino | 6,2 | 0(0) | 7(4) | 4 | 20 | %63 | ||
| 25 | Tjark Scheller | 6,1 | 0(0) | 7(5) | 1 | 59 | %67 | ||
| 27 | Steffen Tigges | 6,1 | 1(0) | 8(5) | 1 | 25 | %66 | ||
| 2 | Ruben Müller | 6,1 | 0(0) | 10(6) | 1 | 57 | %68 | ||
| 40 | Gabriel Vidovic | 6,1 | 0(0) | 8(1) | 1 | 28 | %62 | ||
| 38 | Deniz Zeitler | 6,0 | 0(0) | 3(3) | 0 | 30 | %57 | ||
| 7 | Oliver Batista Meier 🟨 | 5,7 | 1(0) | 9(6) | 2 | 23 | %60 |