İstatistik paneli
10.474 maç · Son 7 gün · Avrupa kupaları
2,70
Maç başına gol
gerçek: Süper Lig 3,06 · büyük 5 lig 2,70
en gollü maç 12 gol
en gollü maç 12 gol
%29
Beraberlik
gerçek ~%25
golsüz maç %11 (gerçek ~%8)
golsüz maç %11 (gerçek ~%8)
23,8 / 645
Şut / Pas
maç başına · gerçek ~24 şut
130 km/s
En sert şut
25,5 faul/maç · gerçek ~22
En çok simüle edilen eşleşmeler
CRY
CRY — JUV
40 maç · 2,73 gol/maç
CRY evinde 19 · JUV evinde 21
1,2:1,6
ORTALAMA SKOR
JUV ▶
BOU
BOU — JUV
39 maç · 2,13 gol/maç
BOU evinde 20 · JUV evinde 19
1,1:1,1
ORTALAMA SKOR
JUV ▶
JUV
JUV — RSO
36 maç · 3,06 gol/maç
JUV evinde 16 · RSO evinde 20
1,7:1,4
ORTALAMA SKOR
RSO ▶
SUN
SUN — B04
36 maç · 2,92 gol/maç
SUN evinde 19 · B04 evinde 17
1,5:1,4
ORTALAMA SKOR
B04 ▶
PSG
PSG — ARS
35 maç · 3,00 gol/maç
PSG evinde 22 · ARS evinde 13
1,7:1,3
ORTALAMA SKOR
ARS ▶
CRY
CRY — BOU
34 maç · 2,88 gol/maç
CRY evinde 14 · BOU evinde 20
1,3:1,6
ORTALAMA SKOR
BOU ▶
CRY
CRY — SUN
34 maç · 2,74 gol/maç
CRY evinde 17 · SUN evinde 17
1,1:1,6
ORTALAMA SKOR
SUN ▶
LIV
LIV — MUN
34 maç · 2,71 gol/maç
LIV evinde 18 · MUN evinde 16
1,4:1,3
ORTALAMA SKOR
MUN ▶
Gol krallığı
| # | Oyuncu | G | A | Maç | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Khvicha Kvaratskhelia | PSG | 414 | 42 | 655 |
| 2 | Lamine Yamal | BAR | 399 | 52 | 705 |
| 3 | Viktor Gyökeres | ARS | 389 | 53 | 635 |
| 4 | Cody Gakpo | LIV | 374 | 42 | 664 |
| 5 | Bradley Barcola | LIV | 353 | 57 | 664 |
| 6 | Anthony Gordon | BAR | 345 | 42 | 705 |
| 7 | Erling Haaland | MCI | 339 | 41 | 614 |
| 8 | Désiré Doué | PSG | 329 | 63 | 655 |
| 9 | Michael Olise | FCB | 321 | 41 | 603 |
| 10 | Kylian Mbappé | RMA | 316 | 32 | 579 |
En yüksek karne notu
| # | Oyuncu | Not | Maç | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lamine Yamal | BAR | 7,78 | 705 |
| 2 | Viktor Gyökeres | ARS | 7,77 | 635 |
| 3 | Kylian Mbappé | RMA | 7,72 | 579 |
| 4 | Rasmus Højlund | NAP | 7,70 | 456 |
| 5 | Michael Olise | FCB | 7,68 | 603 |
| 6 | Brian Brobbey | SUN | 7,56 | 481 |
| 7 | Matheus Cunha | MUN | 7,56 | 582 |
| 8 | Cody Gakpo | LIV | 7,55 | 664 |
| 9 | Désiré Doué | PSG | 7,53 | 655 |
| 10 | Vangelis Pavlidis | SLB | 7,52 | 409 |
Form tablosu MAÇ BAŞINA PUANA GÖRE
| # | Takım | O | G | B | M | A | Y | Av | P | P/M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG Paris Saint-Germain | 655 | 350 | 166 | 139 | 1150 | 701 | +449 | 1216 | 1,86 |
| 2 | ARS Arsenal | 635 | 313 | 180 | 142 | 996 | 653 | +343 | 1119 | 1,76 |
| 3 | MCI Manchester City | 614 | 294 | 167 | 153 | 966 | 654 | +312 | 1049 | 1,71 |
| 4 | BOU AFC Bournemouth | 485 | 230 | 135 | 120 | 790 | 556 | +234 | 825 | 1,70 |
| 5 | MUN Manchester United | 582 | 259 | 198 | 125 | 932 | 642 | +290 | 975 | 1,68 |
| 6 | BAR FC Barcelona | 705 | 327 | 185 | 193 | 1163 | 866 | +297 | 1166 | 1,65 |
| 7 | RMA Real Madrid | 579 | 264 | 163 | 152 | 907 | 672 | +235 | 955 | 1,65 |
| 8 | FCB FC Bayern Münih | 603 | 269 | 187 | 147 | 915 | 676 | +239 | 994 | 1,65 |
| 9 | LIV Liverpool FC | 664 | 295 | 190 | 179 | 1105 | 794 | +311 | 1075 | 1,62 |
| 10 | ATM Atlético Madrid | 549 | 243 | 143 | 163 | 814 | 682 | +132 | 872 | 1,59 |
| 11 | JUV Juventus | 496 | 206 | 147 | 143 | 761 | 584 | +177 | 765 | 1,54 |
| 12 | INT Inter Milan | 574 | 230 | 184 | 160 | 811 | 659 | +152 | 874 | 1,52 |
| 13 | BVB Borussia Dortmund | 566 | 230 | 156 | 180 | 825 | 744 | +81 | 846 | 1,49 |
| 14 | SUN Sunderland AFC | 481 | 186 | 150 | 145 | 736 | 632 | +104 | 708 | 1,47 |
| 15 | SLB SL Benfica | 409 | 159 | 121 | 129 | 584 | 498 | +86 | 598 | 1,46 |
| 16 | B04 Bayer 04 Leverkusen | 428 | 161 | 139 | 128 | 620 | 558 | +62 | 622 | 1,45 |
| 17 | AVL Aston Villa | 538 | 204 | 162 | 172 | 738 | 675 | +63 | 774 | 1,44 |
| 18 | T1H TSG 1899 Hoffenheim | 348 | 131 | 95 | 122 | 462 | 482 | -20 | 488 | 1,40 |
| 19 | NAP SSC Napoli | 456 | 168 | 124 | 164 | 642 | 616 | +26 | 628 | 1,38 |
| 20 | MIL AC Milan | 422 | 147 | 125 | 150 | 609 | 616 | -7 | 566 | 1,34 |
Bu bir lig tablosu değil: demo havuzunda büyük kulüpler ve derbiler bilerek daha sık simüle ediliyor, yani takımların oynadığı maç sayısı eşit değil. Sıralama bu yüzden toplam puana değil maç başına puana göre; en az 12 maç oynayan takımlar listeleniyor.
En sık skorlar
1249
1-1
%12 oranında
1106
0-0
%11 oranında
1000
1-0
%10 oranında
872
2-1
%8 oranında
852
0-1
%8 oranında
719
1-2
%7 oranında