İstatistik paneli
30.134 maç · Son 7 gün · Tüm kulüpler
2,68
Maç başına gol
gerçek: Süper Lig 3,06 · büyük 5 lig 2,70
en gollü maç 14 gol
en gollü maç 14 gol
%28
Beraberlik
gerçek ~%25
golsüz maç %11 (gerçek ~%8)
golsüz maç %11 (gerçek ~%8)
23,3 / 642
Şut / Pas
maç başına · gerçek ~24 şut
130 km/s
En sert şut
24,4 faul/maç · gerçek ~22
En çok simüle edilen eşleşmeler
CRY
CRY — JUV
40 maç · 2,73 gol/maç
CRY evinde 19 · JUV evinde 21
1,2:1,6
ORTALAMA SKOR
JUV ▶
BOU
BOU — JUV
39 maç · 2,13 gol/maç
BOU evinde 20 · JUV evinde 19
1,1:1,1
ORTALAMA SKOR
JUV ▶
JUV
JUV — RSO
36 maç · 3,06 gol/maç
JUV evinde 16 · RSO evinde 20
1,7:1,4
ORTALAMA SKOR
RSO ▶
SUN
SUN — B04
36 maç · 2,92 gol/maç
SUN evinde 19 · B04 evinde 17
1,5:1,4
ORTALAMA SKOR
B04 ▶
PSG
PSG — ARS
35 maç · 3,00 gol/maç
PSG evinde 22 · ARS evinde 13
1,7:1,3
ORTALAMA SKOR
ARS ▶
CRY
CRY — BOU
34 maç · 2,88 gol/maç
CRY evinde 14 · BOU evinde 20
1,3:1,6
ORTALAMA SKOR
BOU ▶
CRY
CRY — SUN
34 maç · 2,74 gol/maç
CRY evinde 17 · SUN evinde 17
1,1:1,6
ORTALAMA SKOR
SUN ▶
LIV
LIV — MUN
34 maç · 2,71 gol/maç
LIV evinde 18 · MUN evinde 16
1,4:1,3
ORTALAMA SKOR
MUN ▶
Gol krallığı
| # | Oyuncu | G | A | Maç | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Khvicha Kvaratskhelia | PSG | 725 | 73 | 1081 |
| 2 | Viktor Gyökeres | ARS | 676 | 91 | 1026 |
| 3 | Lamine Yamal | BAR | 669 | 89 | 1110 |
| 4 | Cody Gakpo | LIV | 633 | 79 | 1029 |
| 5 | Bradley Barcola | LIV | 586 | 97 | 1029 |
| 6 | Erling Haaland | MCI | 586 | 67 | 999 |
| 7 | Anthony Gordon | BAR | 585 | 83 | 1110 |
| 8 | Désiré Doué | PSG | 579 | 109 | 1081 |
| 9 | Kylian Mbappé | RMA | 573 | 64 | 950 |
| 10 | Michael Olise | FCB | 537 | 75 | 914 |
En yüksek karne notu
| # | Oyuncu | Not | Maç | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lamine Yamal | BAR | 7,85 | 1110 |
| 2 | Viktor Gyökeres | ARS | 7,84 | 1027 |
| 3 | Kylian Mbappé | RMA | 7,83 | 950 |
| 4 | Michael Olise | FCB | 7,76 | 914 |
| 5 | Rasmus Højlund | NAP | 7,73 | 698 |
| 6 | William Osula | NEW | 7,71 | 665 |
| 7 | Igor Paixão | OM | 7,70 | 389 |
| 8 | Folarin Balogun | ASM | 7,69 | 477 |
| 9 | Matheus Cunha | MUN | 7,68 | 931 |
| 10 | Liam Delap | NFO | 7,66 | 661 |
Form tablosu MAÇ BAŞINA PUANA GÖRE
| # | Takım | O | G | B | M | A | Y | Av | P | P/M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG Paris Saint-Germain | 1080 | 617 | 268 | 195 | 2034 | 1041 | +993 | 2119 | 1,96 |
| 2 | ARS Arsenal | 1028 | 560 | 271 | 197 | 1806 | 971 | +835 | 1951 | 1,90 |
| 3 | TOT Tottenham Hotspur | 666 | 364 | 172 | 130 | 1127 | 595 | +532 | 1264 | 1,90 |
| 4 | CHE Chelsea FC | 737 | 400 | 197 | 140 | 1324 | 734 | +590 | 1397 | 1,90 |
| 5 | AB Atalanta Bergamo | 496 | 279 | 102 | 115 | 1000 | 524 | +476 | 939 | 1,89 |
| 6 | MCI Manchester City | 1000 | 536 | 259 | 205 | 1680 | 929 | +751 | 1867 | 1,87 |
| 7 | RMA Real Madrid | 951 | 494 | 249 | 208 | 1664 | 999 | +665 | 1731 | 1,82 |
| 8 | MUN Manchester United | 930 | 467 | 291 | 172 | 1622 | 927 | +695 | 1692 | 1,82 |
| 9 | BRE Brentford FC | 638 | 330 | 170 | 138 | 1136 | 655 | +481 | 1160 | 1,82 |
| 10 | BAR FC Barcelona | 1111 | 582 | 271 | 258 | 1978 | 1228 | +750 | 2017 | 1,82 |
| 11 | LIV Liverpool FC | 1028 | 529 | 265 | 234 | 1861 | 1106 | +755 | 1852 | 1,80 |
| 12 | FCB FC Bayern Münih | 914 | 445 | 276 | 193 | 1492 | 940 | +552 | 1611 | 1,76 |
| 13 | ATM Atlético Madrid | 859 | 422 | 227 | 210 | 1387 | 971 | +416 | 1493 | 1,74 |
| 14 | BOU AFC Bournemouth | 748 | 352 | 218 | 178 | 1205 | 812 | +393 | 1274 | 1,70 |
| 15 | NEW Newcastle United | 665 | 304 | 177 | 184 | 1065 | 751 | +314 | 1089 | 1,64 |
| 16 | INT Inter Milan | 870 | 380 | 271 | 219 | 1313 | 968 | +345 | 1411 | 1,62 |
| 17 | JUV Juventus | 788 | 353 | 219 | 216 | 1237 | 911 | +326 | 1278 | 1,62 |
| 18 | ASM AS Monaco | 477 | 213 | 132 | 132 | 759 | 599 | +160 | 771 | 1,62 |
| 19 | AVL Aston Villa | 831 | 357 | 250 | 224 | 1235 | 960 | +275 | 1321 | 1,59 |
| 20 | BVB Borussia Dortmund | 850 | 371 | 236 | 243 | 1298 | 1052 | +246 | 1349 | 1,59 |
Bu bir lig tablosu değil: demo havuzunda büyük kulüpler ve derbiler bilerek daha sık simüle ediliyor, yani takımların oynadığı maç sayısı eşit değil. Sıralama bu yüzden toplam puana değil maç başına puana göre; en az 12 maç oynayan takımlar listeleniyor.
En sık skorlar
3343
1-1
%11 oranında
3250
0-0
%11 oranında
2747
1-0
%9 oranında
2561
0-1
%8 oranında
2258
2-1
%7 oranında
2063
1-2
%7 oranında