İstatistik paneli
1.243 maç · Bugün · Avrupa kupaları
2,70
Maç başına gol
gerçek: Süper Lig 3,06 · büyük 5 lig 2,70
en gollü maç 12 gol
en gollü maç 12 gol
%29
Beraberlik
gerçek ~%25
golsüz maç %10 (gerçek ~%8)
golsüz maç %10 (gerçek ~%8)
23,8 / 643
Şut / Pas
maç başına · gerçek ~24 şut
130 km/s
En sert şut
25,1 faul/maç · gerçek ~22
En çok simüle edilen eşleşmeler
GS
GS — FB
62 maç · 3,13 gol/maç
GS evinde 26 · FB evinde 36
1,7:1,4
ORTALAMA SKOR
FB ▶
GS
GS — BJK
45 maç · 2,76 gol/maç
GS evinde 25 · BJK evinde 20
1,5:1,3
ORTALAMA SKOR
BJK ▶
BJK
BJK — FB
29 maç · 2,79 gol/maç
BJK evinde 17 · FB evinde 12
1,5:1,3
ORTALAMA SKOR
FB ▶
MIL
MIL — T1H
7 maç · 3,57 gol/maç
MIL evinde 4 · T1H evinde 3
1,7:1,9
ORTALAMA SKOR
T1H ▶
PSG
PSG — RMA
6 maç · 3,33 gol/maç
PSG evinde 5 · RMA evinde 1
1,3:2,0
ORTALAMA SKOR
RMA ▶
ARS
ARS — GS
6 maç · 2,67 gol/maç
ARS evinde 1 · GS evinde 5
1,5:1,2
ORTALAMA SKOR
GS ▶
MCI
MCI — BVB
5 maç · 4,60 gol/maç
MCI evinde 3 · BVB evinde 2
2,4:2,2
ORTALAMA SKOR
BVB ▶
SUN
SUN — RSO
5 maç · 4,20 gol/maç
SUN evinde 3 · RSO evinde 2
3,0:1,2
ORTALAMA SKOR
RSO ▶
Gol krallığı
| # | Oyuncu | G | A | Maç | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Victor Osimhen | GS | 102 | 9 | 162 |
| 2 | Rafael Leão | GS | 88 | 14 | 162 |
| 3 | Dušan Vlahović | BJK | 68 | 9 | 126 |
| 4 | Kerem Aktürkoğlu | FB | 62 | 10 | 134 |
| 5 | Mason Greenwood | FB | 59 | 9 | 134 |
| 6 | Ernest Poku | BJK | 50 | 9 | 126 |
| 7 | Antoine Semenyo | MCI | 49 | 4 | 81 |
| 8 | Donyell Malen | ROM | 42 | 3 | 79 |
| 9 | Michael Olise | FCB | 41 | 8 | 70 |
| 10 | Luis Díaz | FCB | 41 | 3 | 70 |
En yüksek karne notu
| # | Oyuncu | Not | Maç | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viktor Gyökeres | ARS | 7,84 | 55 |
| 2 | Matheus Cunha | MUN | 7,78 | 66 |
| 3 | Noah Okafor | LU | 7,71 | 50 |
| 4 | Estéban Lepaul | SR | 7,67 | 33 |
| 5 | Malick Fofana | SUN | 7,67 | 51 |
| 6 | Antoine Semenyo | MCI | 7,67 | 81 |
| 7 | Rasmus Højlund | NAP | 7,66 | 47 |
| 8 | Lamine Yamal | BAR | 7,66 | 77 |
| 9 | Victor Osimhen | GS | 7,65 | 162 |
| 10 | Kylian Mbappé | RMA | 7,63 | 64 |
Form tablosu MAÇ BAŞINA PUANA GÖRE
| # | Takım | O | G | B | M | A | Y | Av | P | P/M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ARS Arsenal | 55 | 33 | 16 | 6 | 103 | 54 | +49 | 115 | 2,09 |
| 2 | RMA Real Madrid | 64 | 31 | 22 | 11 | 103 | 63 | +40 | 115 | 1,80 |
| 3 | MUN Manchester United | 66 | 33 | 18 | 15 | 112 | 77 | +35 | 117 | 1,77 |
| 4 | FCB FC Bayern Münih | 70 | 36 | 14 | 20 | 118 | 73 | +45 | 122 | 1,74 |
| 5 | MCI Manchester City | 81 | 37 | 29 | 15 | 132 | 94 | +38 | 140 | 1,73 |
| 6 | PSG Paris Saint-Germain | 55 | 28 | 10 | 17 | 91 | 68 | +23 | 94 | 1,71 |
| 7 | BAR FC Barcelona | 77 | 36 | 20 | 21 | 115 | 81 | +34 | 128 | 1,66 |
| 8 | LU Leeds United | 50 | 20 | 20 | 10 | 67 | 45 | +22 | 80 | 1,60 |
| 9 | LIV Liverpool FC | 56 | 24 | 16 | 16 | 85 | 67 | +18 | 88 | 1,57 |
| 10 | SUN Sunderland AFC | 51 | 21 | 17 | 13 | 88 | 79 | +9 | 80 | 1,57 |
| 11 | BOU AFC Bournemouth | 44 | 19 | 12 | 13 | 65 | 53 | +12 | 69 | 1,57 |
| 12 | GS Galatasaray | 162 | 68 | 40 | 54 | 266 | 226 | +40 | 244 | 1,51 |
| 13 | B04 Bayer 04 Leverkusen | 50 | 23 | 6 | 21 | 69 | 56 | +13 | 75 | 1,50 |
| 14 | VIL Villarreal CF | 46 | 18 | 14 | 14 | 60 | 51 | +9 | 68 | 1,48 |
| 15 | ATM Atlético Madrid | 60 | 22 | 22 | 16 | 81 | 73 | +8 | 88 | 1,47 |
| 16 | ROM AS Roma | 79 | 29 | 27 | 23 | 115 | 97 | +18 | 114 | 1,44 |
| 17 | RBL RB Leipzig | 40 | 16 | 9 | 15 | 59 | 51 | +8 | 57 | 1,43 |
| 18 | CRY Crystal Palace | 59 | 20 | 22 | 17 | 76 | 67 | +9 | 82 | 1,39 |
| 19 | JUV Juventus | 42 | 15 | 12 | 15 | 49 | 51 | -2 | 57 | 1,36 |
| 20 | BJK Beşiktaş | 126 | 47 | 30 | 49 | 155 | 175 | -20 | 171 | 1,36 |
Bu bir lig tablosu değil: demo havuzunda büyük kulüpler ve derbiler bilerek daha sık simüle ediliyor, yani takımların oynadığı maç sayısı eşit değil. Sıralama bu yüzden toplam puana değil maç başına puana göre; en az 12 maç oynayan takımlar listeleniyor.
En sık skorlar
151
1-1
%12 oranında
131
1-0
%11 oranında
127
0-0
%10 oranında
101
0-1
%8 oranında
95
2-1
%8 oranında
87
1-2
%7 oranında