İstatistik paneli
2.148 maç · Bugün · Tüm kulüpler
2,78
Maç başına gol
gerçek: Süper Lig 3,06 · büyük 5 lig 2,70
en gollü maç 11 gol
en gollü maç 11 gol
%27
Beraberlik
gerçek ~%25
golsüz maç %10 (gerçek ~%8)
golsüz maç %10 (gerçek ~%8)
22,6 / 635
Şut / Pas
maç başına · gerçek ~24 şut
130 km/s
En sert şut
22,4 faul/maç · gerçek ~22
En çok simüle edilen eşleşmeler
GS
GS — FB
49 maç · 3,63 gol/maç
GS evinde 19 · FB evinde 30
2,0:1,6
ORTALAMA SKOR
FB ▶
GS
GS — BJK
38 maç · 3,66 gol/maç
GS evinde 22 · BJK evinde 16
2,3:1,3
ORTALAMA SKOR
BJK ▶
BJK
BJK — FB
26 maç · 2,73 gol/maç
BJK evinde 15 · FB evinde 11
1,2:1,5
ORTALAMA SKOR
FB ▶
TS
TS — FB
25 maç · 2,88 gol/maç
TS evinde 10 · FB evinde 15
1,4:1,5
ORTALAMA SKOR
FB ▶
TS
TS — BJK
20 maç · 3,20 gol/maç
TS evinde 8 · BJK evinde 12
1,5:1,7
ORTALAMA SKOR
BJK ▶
TS
TS — GS
19 maç · 2,11 gol/maç
TS evinde 7 · GS evinde 12
0,7:1,4
ORTALAMA SKOR
GS ▶
GS
GS — RİZ
17 maç · 3,24 gol/maç
GS evinde 8 · RİZ evinde 9
2,2:1,0
ORTALAMA SKOR
RİZ ▶
SAM
SAM — GS
17 maç · 2,47 gol/maç
SAM evinde 8 · GS evinde 9
0,4:2,1
ORTALAMA SKOR
GS ▶
Gol krallığı
| # | Oyuncu | G | A | Maç | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rafael Leão | GS | 201 | 28 | 262 |
| 2 | Victor Osimhen | GS | 194 | 27 | 262 |
| 3 | Mason Greenwood | FB | 127 | 20 | 224 |
| 4 | Dušan Vlahović | BJK | 121 | 16 | 223 |
| 5 | Kerem Aktürkoğlu | FB | 113 | 18 | 224 |
| 6 | Ernest Poku | BJK | 105 | 23 | 223 |
| 7 | Paul Onuachu | TS | 79 | 9 | 131 |
| 8 | Mohamed Salah | TS | 51 | 10 | 131 |
| 9 | Michael Olise | FCB | 49 | 5 | 73 |
| 10 | Donyell Malen | ROM | 43 | 1 | 77 |
En yüksek karne notu
| # | Oyuncu | Not | Maç | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Yann Gboho | TOU | 8,40 | 7 |
| 2 | Rasmus Højlund | NAP | 7,98 | 44 |
| 3 | Rafael Leão | GS | 7,94 | 262 |
| 4 | Michael Olise | FCB | 7,91 | 73 |
| 5 | Gustav Isaksen | LAZ | 7,91 | 15 |
| 6 | Martín Satriano | GET | 7,89 | 10 |
| 7 | Mexx Meerdink | AA | 7,88 | 11 |
| 8 | Victor Osimhen | GS | 7,88 | 262 |
| 9 | Enes Ünal | GET | 7,84 | 10 |
| 10 | Matheus Cunha | MUN | 7,83 | 63 |
Form tablosu MAÇ BAŞINA PUANA GÖRE
| # | Takım | O | G | B | M | A | Y | Av | P | P/M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | TOT Tottenham Hotspur | 15 | 9 | 3 | 3 | 21 | 12 | +9 | 30 | 2,00 |
| 2 | GS Galatasaray | 262 | 157 | 51 | 54 | 548 | 307 | +241 | 522 | 1,99 |
| 3 | PSG Paris Saint-Germain | 56 | 32 | 15 | 9 | 90 | 48 | +42 | 111 | 1,98 |
| 4 | LAZ SS Lazio | 15 | 8 | 5 | 2 | 23 | 16 | +7 | 29 | 1,93 |
| 5 | PAO Panathinaikos | 12 | 6 | 5 | 1 | 22 | 15 | +7 | 23 | 1,92 |
| 6 | HC Hull City | 15 | 8 | 4 | 3 | 29 | 15 | +14 | 28 | 1,87 |
| 7 | RMA Real Madrid | 66 | 32 | 24 | 10 | 109 | 66 | +43 | 120 | 1,82 |
| 8 | SUN Sunderland AFC | 47 | 26 | 6 | 15 | 87 | 70 | +17 | 84 | 1,79 |
| 9 | BAR FC Barcelona | 78 | 39 | 22 | 17 | 125 | 68 | +57 | 139 | 1,78 |
| 10 | ARS Arsenal | 53 | 26 | 15 | 12 | 80 | 47 | +33 | 93 | 1,75 |
| 11 | RBL RB Leipzig | 44 | 23 | 8 | 13 | 73 | 48 | +25 | 77 | 1,75 |
| 12 | MUN Manchester United | 63 | 30 | 19 | 14 | 117 | 79 | +38 | 109 | 1,73 |
| 13 | FUL Fulham FC | 22 | 10 | 7 | 5 | 33 | 24 | +9 | 37 | 1,68 |
| 14 | EVE Everton FC | 21 | 10 | 5 | 6 | 32 | 18 | +14 | 35 | 1,67 |
| 15 | CHE Chelsea FC | 21 | 9 | 8 | 4 | 35 | 23 | +12 | 35 | 1,67 |
| 16 | INT Inter Milan | 61 | 28 | 17 | 16 | 85 | 57 | +28 | 101 | 1,66 |
| 17 | MCI Manchester City | 73 | 32 | 24 | 17 | 120 | 86 | +34 | 120 | 1,64 |
| 18 | LIV Liverpool FC | 54 | 27 | 7 | 20 | 85 | 65 | +20 | 88 | 1,63 |
| 19 | RSA RC Strasbourg Alsace | 13 | 6 | 3 | 4 | 14 | 18 | -4 | 21 | 1,62 |
| 20 | CC Coventry City | 18 | 7 | 8 | 3 | 21 | 16 | +5 | 29 | 1,61 |
Bu bir lig tablosu değil: demo havuzunda büyük kulüpler ve derbiler bilerek daha sık simüle ediliyor, yani takımların oynadığı maç sayısı eşit değil. Sıralama bu yüzden toplam puana değil maç başına puana göre; en az 12 maç oynayan takımlar listeleniyor.
En sık skorlar
237
1-1
%11 oranında
212
0-0
%10 oranında
185
1-0
%9 oranında
183
0-1
%9 oranında
158
2-1
%7 oranında
139
1-2
%6 oranında